Macierzyństwo czy kariera?

sensigray  |   |  + 2  |  Ocena: (głosy: 0)

Wychowywanie dzieci czy kariera zawodowa? Przed tym dylematem staje wiele kobiet, które planują założenie rodziny. Macierzyństwo i praca są jednak jak najbardziej do pogodzenia, o ile umiemy zachować odpowiednią równowagę.

Matka aktywna zawodowo kojarzy się zwykle z osobą, która przekłada pracę nad czas spędzany z dzieckiem. Tymczasem obecność i czuła opieka rodzica są niezwykle ważne dla rozwoju naszych pociech. W wielu przypadkach potrzeba finansowej stabilności powoduje niestety, że wiele matek decyduje się kontynuować pracę, zostawiając małoletnie  dzieci u dziadków. W takiej sytuacji rodzic nie jest w stanie poświęcić najmłodszym zbyt wiele czasu - praca na pełen etat oraz ciągłe dojazdy do firmy zajmują nam ponad dwie trzecie dnia.

Tak prowadzony tryb życia powoduje nierzadko frustracje. Bywa, że musimy w końcu wybrać pomiędzy karierą, a opieką nad dziećmi. A gdyby można było samemu decydować  ile czasu poświęcimy na obowiązki zawodowe, nie rezygnując przy tym zarówno z samorozwoju, jak i macierzyństwa? Takie możliwości daje praca dla DuoLife!

Firma zajmuje się produkcją naturalnych suplementów diety w postaci płynów i tabletek, a także olejów spożywczych i naturalnych środków czystości. Łączy ze sobą naukę i naturę. Dołączając do DuoLife bez problemu zachowasz życiową równowagę - sam decydujesz kiedy i jak długo pracujesz. Zdecydowaną zaletą projektu jest fakt, że swoje obowiązki zawodowe można wykonywać z dowolnego miejsca, w tym również z domu. Pogodzenie macierzyństwa z pracą nigdy nie było tak proste! Dzięki DuoLife możesz pielęgnować życie rodzinne bez obaw o przyszłość swoją i najbliższych.

Misją firmy jest poprawianie standardu oraz stylu życia milionów ludzi na całym świcie.  Wiemy jak ważny jest rozwój zawodowy i że przynosi on największą satysfakcję tylko wówczas, gdy nie odbywa się kosztem relacji rodzinnych. W DuoLife wierzymy, że prawdziwe spełnienie może przynieść jedynie czerpanie radości ze wszystkich sfer życia.

Z DuoLife możesz być przy swoich pociechach zawsze wtedy, kiedy tylko Ciebie potrzebują. Znajdziesz czas na zabawę, sport i wakacje. DuoLife daje nieograniczone możliwości przychodu, a do tego jest wolne od rywalizacji i presji. Pracując przy tym projekcie zdobędziesz również wartościową wiedzę na temat zdrowego trybu życia oraz prowadzenia własnego biznesu. DuoLife to najlepsze rozwiązanie dla ambitnych matek.

Dołącz do DuoLife i Ty!
Marka stworzona została z wyjątkową starannością o najdrobniejsze detale i z dnia na dzień umacnia swoją pozycję na polskim oraz światowym rynku. To przedsięwzięcie, w którym każdy może znaleźć miejsce dla siebie. Podstawą działalności firmy są wartości oraz ludzie, którzy z nią współpracują. DuoLife kieruje się podstawowymi zasadami takimi jak: uczciwość, rzetelność, partnerstwo, dobre relacje, rozwój osobisty oraz integracja, ponieważ wierzy w to, że prawdziwy sukces można osiągnąć jedynie poprzez realizowanie wartościowych ideałów.

 

www.duolife.eu

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 2
olga-romanowska | 2020-04-06 15:30
Moim zdaniem jedno nie wyklucza drugiego. Znam wiele kobiet łączących obie te role. Sama jeszcze nie mam dzieci ale planuję w niedalekiej przyszłości i nie wyobrażam sobie nie wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim.
~Anna | 2020-02-27 09:10
Dopóki mogłam siedziałam z dzieckiem w domu, po jakimś czasie jednak wzięłam się za siebie i znalazłam sobie prace na portalu https://www.gowork.pl/, bo ile można siedzieć w domu i się opiekować

Najnowsze porady