Najnowsze porady: Psychologia

Znaleziono: 48
Uchroń się przed jesienną depresją
inplusPR | 2012-11-14
Ciągłe zmęczenie, smutek, senność czy niepokój to tylko niektóre objawy jesiennej depresji. Nie należy jednak lekceważyć jej objawów, by nie doprowadzić do rozwinięcia poważniejszych zaburzeń afektywnych. czytaj »
Zmartwienia Jak przestać się martwić?
Poradopedia.pl | 2012-10-26
Uważasz, że masz więcej powodów do zmartwień, niż inni ludzie? Nawet najmniejsza błahostka to dla Ciebie prawdziwy powód do niepokoju? Jeśli tak, skorzystaj z naszych wskazówek i przestań się już zamartwiać. czytaj »
Kobieta i niebo Pech - jak mieć więcej szczęścia
Poradopedia.pl | 2012-10-15
Uważasz, że wszyscy dookoła są farciarzami, a to co złe spotyka tylko Ciebie? Myślisz, że jesteś największym pechowcem tego świata? Zamiast użalać się nad sobą, zacznij wprowadzać w życie zmiany, które wkrótce i Tobie pozwolą czuć się szczęśliwym człowiekiem. czytaj »
Nieśmiałość Jak pokonać nieśmiałość
Poradopedia.pl | 2012-09-26
Złe wychowanie, niska samoocena, porażki, brak pewności siebie i kompleksy to główne przyczyny nieśmiałości człowieka. Każde publiczne wystąpienie czy nawet rozmowa z drugim człowiekiem wiąże się z dużym wyzwaniem. Poniżej przedstawiamy sposoby na walkę z nieśmiałością. czytaj »
Krzyk Jak pozbyć się negatywnych emocji?
Poradopedia.pl | 2012-07-27
Większość z nas nie potrafi panować nad złymi emocjami, raniąc w ten sposób siebie i wszystkie osoby dookoła. A wystarczy kilka ćwiczeń, byśmy zaczęli pozytywnie postrzegać otaczający nas świat. czytaj »
Co mówi o tobie twój nos?
Poradopedia.pl | 2012-06-27
Wygląd zewnętrzny dużo o nas mówi, również to jakie cechy charakteru i usposobienie posiadamy. O tym, jakimi ludzmi jesteśmy, możemy dowiedzieć się między innymi po kształcie swojego nosa. czytaj »
Groźna twarz Nyktofobia – jak przezwyciężyć lęk przed ciemnością?
Poradopedia.pl | 2012-06-19
Na samą myśl o ciemności robi Ci się słabo? Przeczytaj naszą poradę i poznaj przyczyny powstania, a także sposoby leczenia nyktofobii. czytaj »
Syndrom Piotrusia Pana - co to takiego?
Poradopedia.pl | 2012-04-26
Twój mężczyzna zachowuje się jak dziecko i ani myśli dorosnąć? Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, czym jest syndrom Piotrusia Pana. czytaj »
Kobieta i niebo Jak dodać sobie energii?
Poradopedia.pl | 2012-04-24
Są różne sposoby na to, by dodać sobie energii. Jeśli nic Ci się nie chce - na nic nie masz siły ani ochoty, skorzystaj z naszych rad, aby poprawić swoje samopoczucie. czytaj »
Objawy molestowania seksualnego u dzieci
Poradopedia.pl | 2012-01-16
Otarcia naskórka, bóle brzucha czy infekcje jamy ustnej - to tylko niektóre z objawów mogących stanowić dowód molestowania seksualnego u dzieci. Przeczytaj naszą poradę, aby dowiedzieć się więcej na ten temat. czytaj »
Znaleziono: 48