Najnowsze porady: Psychologia

Znaleziono: 48
Kobieta i niebo Introwertyk czy ekstrawertyk - jak rozróżnić
Poradopedia.pl | 2013-07-05
Lubisz towarzystwo, czy wolisz przebywać w samotności? Cenisz sobie spokój, a może dłuższy odpoczynek Ci przeszkadza? To tylko niektóre cechy osobowości pozwalające odróżnić introwertyka od ekstrawertyka. czytaj »
Charakter pisma a cechy charakteru
Poradopedia.pl | 2013-07-02
Zobacz, jakie cechy osobowości można określić na podstawie charakteru pisma. czytaj »
Krzyk Napad paniki - jak sobie poradzić?
Poradopedia.pl | 2013-06-17
Czym jest napad paniki, jak się objawia i jakie są jego przyczyny? Co robić, gdy już się pojawi? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w naszej poradzie. czytaj »
Jak przepraszać?
Poradopedia.pl | 2013-03-25
Sprawienie drugiej osobie przykrości, zawodu czy bólu zawsze wymaga przeprosin. W naszej poradzie znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do takiej rozmowy i naprawić nadszarpniętą relację. czytaj »
Pierwsze wrażenie Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne
Poradopedia.pl | 2013-03-13
Pierwsze sekundy znajomości mogą na długi czas ukształtować stosunek do poznanej osoby. Co można zrobić, aby to pierwsze wrażenie było jak najlepsze? czytaj »
Zmartwienia Lęk przed zmianą - jak sobie z nim radzić?
Poradopedia.pl | 2013-02-25
Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez zmian; inni ogromnie się ich boją. Jeśli i Ty odczuwasz lęk przed tym co nowe, nieznane - przeczytaj naszą poradę. Podpowiadamy, jak radzić sobie w takiej sytuacji. czytaj »
Kobieta i niebo Jak zaakceptować siebie i być bardziej zadowolonym z życia?
Poradopedia.pl | 2013-01-07
Samoakceptacja to bardzo trudna sztuka, której musisz się nauczyć, aby być bardziej zadowolonym z życia. Dzięki naszym wskazówkom szybciej zaakceptujesz siebie i polubisz za to, jakim jesteś. czytaj »
Joga Ćwiczenia relaksacyjne - Jacobson
Poradopedia.pl | 2013-01-04
Ćwiczenia relaksacyjne Jacobsona to techniki umożliwiające pozbycie się napięcia i stresu. W naszej poradzie znajdziesz wybrane ćwiczenia. czytaj »
Jak przestać odkładać zadania na później?
Poradopedia.pl | 2012-11-19
Nałogowe odkładanie różnych czynności na później może przysporzyć problemów zarówno w pracy, jak i w domu. Ze zjawiskiem tym można i trzeba walczyć - w naszej poradzie znajdziesz sposoby na walkę z prokrastynacją. czytaj »
Marnowanie czasu Prokrastynacja - co powinieneś o niej wiedzieć
Poradopedia.pl | 2012-11-16
Zdarza Ci się często odkładać ważne sprawy na później? Zwlekasz z wykonaniem danej czynności, wymyślając sobie milion zastępczych zajęć? Przeczytaj naszą poradę - prawdopodobnie cierpisz na prokrastynację. czytaj »
Znaleziono: 48