Najnowsze porady: Psychologia

Znaleziono: 48
Groźna twarz Jak wyleczyć się z kompleksów?
Poradopedia.pl | 2011-11-18
Kompleksy można mieć z różnych powodów. Jeśli i Ty cierpisz z powodu kompleksów, przeczytaj naszą poradę. Być może wada, z którą ciężko Ci się do tej pory żyło, od dziś stanie się Twoją największą zaletą. czytaj »
Groźna twarz Jak walczyć z depresją po urlopie?
Poradopedia.pl | 2011-09-01
Powrót z urlopu bywa bardzo ciężki. Podpowiadamy co robić, aby nie paść ofiarą depresji pourlopowej. czytaj »
Krzyk Jak się odstresować?
Poradopedia.pl | 2011-08-17
Nie masz już siły walczyć ze stresem? Przedstawiamy sposoby na jego pokonanie. czytaj »
Krzyk Jak się pogodzić po kłótni?
Poradopedia.pl | 2011-07-18
Każda rozmowa może zakończyć się kłótnią. To od Ciebie zależy czy tak się stanie, czy też nie. Jeśli często kłócisz się z innymi ludźmi, zapoznaj się ze wskazówkami jak się pogodzić i co robić, aby w przyszłości nie dopuścić do podobnych sytuacji. czytaj »
Kalendarz Jak dotrzymać własnych postanowień?
Poradopedia.pl | 2011-07-14
Zaczynam się odchudzać! Rzucam palenie! Robię prawo jazdy! - stawiamy sobie różne cele do zrealizowania, niestety często kończy się tylko na słowach i obietnicach. Jeśli masz podobny problem, przeczytaj naszą poradę. Dowiesz się jak postępować, aby w końcu osiągnąć sukces. czytaj »
Groźna twarz Sposoby na dobry humor. Jak poprawić sobie nastrój?
Poradopedia.pl | 2011-02-04
Jest bardzo wiele sposobów na poprawienie sobie nastroju. Wystarczy odrobina chęci, by emanować pozytywną energią i cieszyć się dobrym humorem przez cały dzień. czytaj »
Jak poradzić sobie po rozwodzie?
Poradopedia.pl | 2011-02-03
Rozwód jest bolesnym przeżyciem dla całej rodziny. Złość, smutek i brak poczucia bezpieczeństwa to najczęstsze uczucia jakie towarzyszą rozwodzącym się małżonkom, ale też ich dzieciom. Jak sobie zatem radzić w sytuacji, gdy rozpada się rodzina? czytaj »
Groźna twarz Jak czytać język ciała?
Poradopedia.pl | 2011-02-01
Nasze ciała ciągle wysyłają do siebie sygnały, przemawiają do siebie. Możemy o tym nie wiedzieć, ale każda rozmowa, każdy wykonany ruch, gest i spojrzenie jest niczym innym jak mową ciała. Jak więc czytać te sygnały i co z nich wynika? czytaj »
Nieśmiałość Jak polubić siebie?
Poradopedia.pl | 2011-01-17
Nie akceptujesz siebie i swojego wyglądu? A może każde spojrzenie w lustro utwierdza Cię w przekonaniu, że jesteś do niczego i nie odnajdujesz w sobie żadnej pozytywnej cechy? Skończ jak najszybciej z podobnym myśleniem i weź się za siebie. czytaj »
Ból głowy Blue Monday - czyli jak przetrwać najgorszy dzień w roku?
Poradopedia.pl | 2011-01-17
Według Brytyjczyka dr. Cliffa Arnalla trzeci poniedziałek stycznia, tzw. Blue Monday jest najgorszym i najbardziej nieszczęśliwym dniem roku. Jakie przyczyny składają się na Blue Monday? czytaj »
Znaleziono: 48