Agrobío: Innowacyjne strategie kontroli biologicznej dla zrównoważonego rolnictwa

TClarke  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Agrobío jest liderem w dziedzinie biologicznego zwalczania szkodników, stosując innowacyjne strategie w celu sprostania zmieniającym się wyzwaniom współczesnego rolnictwa, w tym zwalczania pojawiających się szkodników i poprawy bezpieczeństwa produkcji.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij łącze https://euro-solutions.info/pl/artykul/agrobio-hoduje-owady-aby-pomoc-rolnictwu.

 

Początki i rozwój

Zaczynając od uli trzmieli do naturalnego zapylania upraw, firma Agrobío stała się światowym liderem w dziedzinie biologicznego zwalczania szkodników. Dzięki strategicznym biurom w Europie, Afryce Północnej i Eurazji, Agrobío zaopatruje obecnie ponad 45 krajów na całym świecie.

 

Innowacyjne podejście

Od ponad 25 lat Agrobío rewolucjonizuje zarządzanie szkodnikami na obszarach wiejskich, opracowując zaawansowane produkty, które wyznaczają nowe standardy w biologicznym zwalczaniu szkodników. Gama innowacyjnych produktów obejmuje hodowlę genetyczną, zaawansowane diety i postęp techniczny stosowany bezpośrednio w uprawach.

 

Zmniejszenie zależności od środków chemicznych

Innowacyjne podejście Agrobío zmniejsza zależność od pestycydów chemicznych, pomagając utrzymać naturalną równowagę w ekosystemach rolniczych i zapewniając długoterminowe zdrowie upraw i środowiska.

 

Hodowla genetyczna owadów

Agrobío jest liderem w hodowli genetycznej owadów, podkreślając znaczenie selektywnej hodowli w celu wytworzenia bardziej skutecznych drapieżników do zwalczania szkodników. Ich nowe odmiany Orius laevigatus, Cold i Plus, mają charakterystyczne geny, które zwiększają ich zdolność adaptacji do różnych warunków temperaturowych i znacznie poprawiają kontrolę wciornastków.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz: