agd

Znaleziono: 25
Jak zadbać o czystość AGD?
planetpr | 2012-04-03
Są miejsca w domu, które często pomijamy w trakcie rutynowego sprzątania. W tych zakamarkach, korzystając z naszej nieuwagi i pośpiechu, stopniowo gromadzą się zanieczyszczenia. Wiosenne porządki to doskonała okazja, by spojrzeć tam, gdzie na co dzień nasz wzrok nie sięga i zadbać o czystość domowych sprzętów. czytaj »
Co można myć w zmywarce?
planetpr | 2012-03-21
Większość naczyń można bez obaw włożyć do zmywarki. Są jednak materiały i akcesoria, które ze względu na swoje szczególne właściwości należy myć ręcznie. Warto poznać zasady, dzięki którym rezultaty zmywania będą najlepsze, a urządzenie będzie nam służyło dobrze przez wiele lat. czytaj »
Jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim?
planetpr | 2012-03-05
Moda na czyste, jasne, proste wnętrza przywędrowała do nas ze Skandynawii i zdobywa sobie coraz więcej zwolenników. Zmęczeni przepychem i nadmiarem współczesnego świata, w minimalistycznych, rozświetlonych aranżacjach szukamy relaksu, ukojenia i spokoju. czytaj »
Jak przygotować imprezę w domu
planetpr | 2012-02-27
Zorganizowanie przyjęcia w domu wymaga wiele pracy, zarówno przed, w trakcie, jak i po jego zakończeniu. Jednak dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i funkcjom dostępnym w urządzeniach AGD przygotowania do imprezy nie muszą być męczące i czasochłonne. Radzimy, na co powinny zwracać uwagę osoby, które często zapraszają gości. czytaj »
Jak zwalczać bakterie i wirusy w domu?
planetpr | 2011-10-20
Na co dzień nie musimy korzystać z wysokich temperatur w pralkach czy zmywarkach. Kiedy jednak zmagamy się z alergenami, wirusami, bakteriami czy pasożytami – użycie specjalnych programów jest wręcz niezbędne. czytaj »
Jak przygotować obiad w ekspresowym tempie
planetpr | 2011-10-20
Osoby, które mają mało czasu na gotowanie obiadu wcale nie muszą z tego rezygnować. Wystarczy wykorzystać nowoczesne funkcje i rozwiązania w urządzeniach AGD, które pozwolą gotować szybciej! czytaj »
Jak zaprojektować kuchnię przyjazną dla kręgosłupa?
planetpr | 2011-09-23
Strzyka Ci w plecach, gdy schylasz się, by wyjąć ciasto z piekarnika? Czujesz napięcie i mrowienie w części szyjnej kręgosłupa przy siekaniu warzyw na sałatkę czy myciu naczyń? Jest na to rada! Wystarczy odpowiednio dobrać i ułożyć meble oraz sprzęt AGD zgodnie z zasadami ergonomii. To pozwoli odcią czytaj »
Jak wybrać sprzęt AGD dla seniora?
planetpr | 2011-09-14
Nowoczesna pralka z wyświetlaczem LCD i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi z pewnością przypadnie do gustu niejednemu 30-latkowi. Czy to samo urządzenie będzie odpowiednie również dla osoby starszej? Na co powinniśmy zwracać uwagę, wybierając sprzęt AGD dla seniora? czytaj »
Zmywarka Jak układać naczynia w zmywarce?
Poradopedia.pl | 2011-02-18
Każdy posiadacz zmywarki powinien wiedzieć jak prawidłowo układać w niej zabrudzone naczynia i sztućce. Przede wszystkim należy stosować się do zaleceń producenta, ale można też skorzystać z poniższych wskazówek. czytaj »
Czajnik elektryczny Jak odkamienić czajnik?
Poradopedia.pl | 2011-01-25
Twarda woda w kranach nie sprzyja ani naszemu zdrowiu ani też dobrej kondycji czajników, w których ją gotujemy. Dlatego ważne jest, aby co najmniej raz na dwa miesiące pozbyć się powstałego na dnie czajnika nieprzyjemnego osadu z kamienia. czytaj »
Znaleziono: 25