apartament

Znaleziono: 5
Porada id 7345 Przystań nad Motławą
J2CD | 2024-01-23
Dziś relacja z Gdańska, a dokładniej – z dużego, 100-metrowego apartamentu zaaranżowanego i zrealizowanego pod wynajem przez pracownię KODO. Eleganckie, nowoczesne mieszkanie to przykład wzorcowego połączenia funkcjonalności i nieszablonowej estetyki. czytaj »
Porada id 7257 FUNKCJONALNOŚĆ DLA POKOLEŃ - Projekt Wnętrza Mieszkania
J2CD | 2023-11-18
Mieszkanie dla singla, pary, rodziców z dziećmi – to standardowe układy, dla których nie brakuje pomysłów na aranżację. Czy da się w równie ciekawy i nieszablonowy sposób urządzić lokum dla czworga dorosłych? Jak najbardziej! Pokazujemy to na przykładzie 60-metrowego apartamentu na nowym osiedlu wrocławskiego Zakrzowa zrealizowanego przez pracownię KODO. czytaj »
Porada id 7226 Z AKCENTEM ORIENTU - Projekt Wnętrza Mieszkania
J2CD | 2023-10-19
Średniej wielkości, 50-metrowe mieszkanie to jeden z najpopularniejszych metraży na polskim rynku nieruchomości. Czy da się je urządzić ponadczasowo, lecz nowocześnie? Elegancko i uniwersalnie, lecz z nieszablonowym pazurem? Dowodem jest gdyński apartament autorstwa pracowni KODO. Zaaranżowano w nim idealny mariaż orientalnych akcentów z subtelnie zmiękczoną współczesną stylistyką, wypełniając go przemyślanymi rozwiązaniami użytkowymi. czytaj »
Porada id 7210 GOLDEN GLAMOUR - Projekt Wnętrza Mieszkania
J2CD | 2023-09-22
Czteropokojowe, kobiece mieszkanie w centrum Wrocławia to przykład nieszablonowej aranżacji w stylistyce nowoczesnego glamour – dalekiego od skandynawskiej prostoty, lecz pełnego wysmakowanej elegancji. Azyl z widokiem na nadodrzańską zieleń architekci pracowni KODO stworzyli z myślą o trzech lokatorkach, ich barwnych osobowościach oraz życiu pełnym pasji. czytaj »
Apartament Jakie kryteria musi spełnić mieszkanie, aby można go było nazwać apartamentem?
gnommy21 | 2009-05-27
Często developerzy nawet małe 40-50 metrowe mieszkania nazywają apartamentami, a bloki znajdujące się w niezbyt atrakcyjnych dzielnicach apartamentowcami. W ten... czytaj »
Znaleziono: 5