choinka

Znaleziono: 10
Porada id 5384 Magia dekoracji – stwórz świąteczny klimat w twoim domu
DESIO | 2016-12-15
Boże Narodzenie to bezsprzecznie najbardziej wyczekiwany przez większość Polaków czas. Kojarzy nam się z dzieciństwem, spotkaniami w rodzinnym gronie, prezentami, a także z pięknie udekorowanym domem. W tym sezonie, oprócz tradycyjnych ozdób, dominuje trend eko, szlachetne kolory i ciekawe dekoracje świetlne. Podpowiadamy, co z szerokiej oferty sklepów wybrać, by nasz dom był pięknie i modnie udekorowany, a nas nie spotkał choinkowy zawrót głowy. czytaj »
Choinka Boże Narodzenie Jaka choinka najlepsza - poradnik na zakupy
Poradopedia.pl | 2012-12-19
Choinka jest najważniejszym elementem świątecznego wystroju budującego klimat świąt Bożego Narodzenia w domu. Podpowiadamy czym kierować się podczas zakupów choinki. czytaj »
Jak zrobić pierniki na choinkę?
Iza_B | 2011-12-23
Unoszący się zapach korzennych przypraw i miodu to czas zapowiadający nadejście Świętego Mikołaja. Pierniczki w postaci serduszek, choinek i gwiazdek nie tylko wspaniale smakują, równie pięknie prezentują się na świątecznych stroikach i choinkach. czytaj »
Choinka Boże Narodzenie Choinka – jak przedłużyć jej trwałość?
Poradopedia.pl | 2011-12-23
Nie wiesz jak poradzić sobie z utrzymaniem świeżości i zdrowego wyglądu choinki przez dłuższy czas? Przeczytaj naszą poradę. czytaj »
Jak elegancko ubrać choinkę?
Poradopedia.pl | 2011-12-12
Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało niewiele czasu, warto więc pomyśleć o wyborze choinki i odpowiednich dekoracji. Podpowiadamy, jak elegancko ubrać choinkę. czytaj »
Choinka Boże Narodzenie Przepis na pierniczki-łamiząbki na choinkę
lula78 | 2010-12-23
Przepis na pierniczki mojej koleżanki Ani :-). Wychodzą podobnież super, sama zaraz biorę się do roboty :-) czytaj »
Co robić aby, świerk zachował dłużej ładny wyglad?
teresa | 2006-12-06
Świerk dłużej zachowa ładny wygląd, jeżeli ustawimy go z dala od kaloryferów, a jego pień umieścimy w naczyniu z wodą... czytaj »
Chce kupić żywą choinkę. Jak sprawdzić czy jest świeża?
teresa | 2006-12-06
Zanim kupimy drzewko, potrząśnijmy nim, aby sprawdzić, czy jest świeże - jeśli sporo igieł spadnie, to wiadomo, że trzeba szukać  innej choinki. czytaj »
Dekoracja choinki - czyli jak efektownie ubrać drzewko świąteczne
zaba | 2006-11-30
Przez wiele lat gromadzimy mnóstwo ozdób choinkowych, często nie za bardzo pasujących do siebie. Wszystko to powieszone na naszej choince... czytaj »
Choinka Feng Shui Ustawienie choinki według Feng Shui
trinity | 2006-11-22
Według zasad Feng Shui choinka jest nośnikiem energii drewna oraz ognia. Jeżeli ustawimy ją w złym miejscu może zakłócić naszą atmosferę świąteczną i równowagę w naszym domu. czytaj »
Znaleziono: 10