etykieta

Znaleziono: 9
Kawa przy pracy Etykieta pracy z kawiarni
Poradopedia.pl | 2013-04-15
Coraz więcej osób pracuje zdalnie często spędzając czas w kawiarni, która staje się ich drugim jak nie podstawowym biurem. Jakie zasady przestrzegać pracując w kawiarni? czytaj »
Obce wyrazy Znaczenie skrótów i obcych zwrotów, których nie wypada nie znać
Poradopedia.pl | 2013-03-04
Na co dzień spotykamy się z różnymi skrótami i zwrotami obcojęzycznymi. Aby ułatwić sobie życie, warto znać chociaż te najpopularniejsze wyrażenia - znajdziesz je w naszej poradzie. czytaj »
Jak się zachować podczas romantycznej kolacji we dwoje?
Sfera | 2013-02-07
Nie martw się, jeżeli stoliki w najlepszych restauracjach są już zarezerwowane. Najlepszą formą spędzenia wieczoru we dwoje jest spotkanie w domowym zaciszu. Radzimy jak się zachować, aby nie popełnić faux-pas podczas kolacji w cztery oczy. czytaj »
Netykieta - czym jest i jak ją stosować?
Poradopedia.pl | 2012-09-06
Anonimowość, jaką zapewnia nam Internet nie zwalnia nas z przestrzegania zasad dobrego wychowania. Podpowiadamy, jak stosować netykietę w praktyce. czytaj »
Dzieci w przedszkolu Dzieci a savoir vivre - kiedy i jak uczyć dziecko dobrych manier?
Poradopedia.pl | 2011-10-03
To jak zachowujemy się w dorosłym życiu zależy od tego jak zostaliśmy wychowani. Ważne jest aby uczyć dziecko dobrych manier od najmłodszych lat. Podpowiadamy, kiedy zacząć i jak wpajać dziecku zasady savoir vivre. czytaj »
Email Jak korzystać z poczty elektronicznej - netykieta / etykieta
Poradopedia.pl | 2008-04-30
Jak korzystać z poczty elektronicznej, aby uszanować i nie obrazić naszych adresatów, a co więcej zrobić na nich dobre wrażenie. czytaj »
Jak zwracać się do nauczycieli akademickich?
rbrys | 2008-03-25
W Polsce przyjęty jest zwyczaj w szkołach średnich - szczególnie w liceach ogólnokształcących, aby do nauczycieli zwracać się per profesor, niezależnie... czytaj »
Jakie są zasady nakrywania stołu?
zaba | 2007-05-06
Każdy czasem zapomina po której stronie talerza ułożyć serwetki, kieliszki czy też sztućce dlatego załączam tutaj filmik dotyczący zasad nakrywania... czytaj »
Jakie są zasady nakrywania stołu?
zaba | 2006-10-23
Zasady nakrycia stołu 1) zestaw nakrycia dla każdego gościa składa się z metalowej lub porcelanowej podstawki, na którym kładziemy okrągłą... czytaj »
Znaleziono: 9