herbata

Znaleziono: 5
Herbaty ziołowe - właściwości
Poradopedia.pl | 2012-10-26
Ból głowy, wzdęcia, przeziębienie, bezsenność, nerwica - wszystkie te dolegliwości wymagają odpowiedniego leczenia. Zanim jednak sięgniesz po mocniejsze środki, poznaj dobroczynne działanie ziół. W naszej poradzie znajdziesz listę najpopularniejszych herbat ziołowych i ich właściwości. czytaj »
Filiżanka czarnej herbaty Rodzaje herbaty
Poradopedia.pl | 2012-10-23
Czy pijąc herbatę, zastanawiałeś się kiedykolwiek nad jej działaniem i właściwościami zdrowotnymi? Jest wiele rodzajów herbaty i każda z nich ma inne właściwości - skorzystaj z naszego krótkiego przewodnika. czytaj »
Jak zaparzyć Yerba Mate?
Poradopedia.pl | 2012-05-14
Jeśli lubisz oryginalne smaki i aromaty, spróbuj Yerba Mate. Przedstawiamy listę potrzebnych rzeczy oraz sposób parzenia tego naparu. czytaj »
Jak parzyć zieloną herbatę?
Poradopedia.pl | 2011-10-27
Parzenie zielonej herbaty tylko z pozoru wydaje się łatwe. Tak naprawdę jest to cały proces, na który składa się wiele czynników. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się jak powinno wyglądać parzenie tego zielonej herbaty. czytaj »
Filiżanka czarnej herbaty Jak parzyć czarną herbatę?
lula78 | 2010-10-31
Parzenie czarnej herbaty powinno się odbywać w temperaturze 90-100 stopni i powinno trwać w granicach od 3 do 4 minut... czytaj »
Znaleziono: 5