kamień

Znaleziono: 5
Woda z kranu Jak sprawdzić twardość wody
Poradopedia.pl | 2013-05-06
Dobrze jest znać odczyn wody w domu, bo to czy woda jest twarda czy miękka wpływa na wiele rzeczy w domu. Zobacz jak to sprawdzić. czytaj »
Jak usunąć kamień z kabiny prysznicowej?
Poradopedia.pl | 2012-08-14
Urządzenia sanitarne mają to do siebie, że dość szybko się brudzą. Osadza się na nich nieprzyjemny nalot, a później tworzy kamień. Tak też dzieje się w przypadku kabin prysznicowych. czytaj »
Wybór podłogi przy jacuzzi
Start_Bull | 2011-05-13
Budujemy jacuzzi – w hotelu, domu, ogrodzie. Decyzja o rodzaju wanny to nie wszystko. Należy pamiętać o wykończeniu przestrzeni wokół niej, czyli między innymi podłodze. Asortyment materiałów w sklepach potrafi przyprawić o zawrót głowy. Drewno, kompozyt, ceramika, a może kamień? Na co się zdecydowa czytaj »
Czajnik elektryczny Jak odkamienić czajnik?
Poradopedia.pl | 2011-01-25
Twarda woda w kranach nie sprzyja ani naszemu zdrowiu ani też dobrej kondycji czajników, w których ją gotujemy. Dlatego ważne jest, aby co najmniej raz na dwa miesiące pozbyć się powstałego na dnie czajnika nieprzyjemnego osadu z kamienia. czytaj »
Prysznic Tani i ekologiczny odkamieniacz
Poradopedia.pl | 2010-10-24
Duża zawartość wapnia i innych minerałów w wodzie powoduje powstawanie osadu wapiennego na wszystkim, co ma w naszym domu styczność z wodą. Przeczytaj jak w prosty sposób pozbyć się kamienia w tani i ekologiczny sposób. czytaj »
Znaleziono: 5