kamień

Znaleziono: 7
Porada id 6605 Jak wykończenie ogrodzenia może odmienić wygląd twojej posesji
OCG | 2020-07-31
Nowoczesny minimalizm, uniwersalna klasyka czy ekskluzywny, rezydencjonalny charakter? Wybierając materiał na ogrodzenie, najczęściej skupiamy się w pierwszej kolejności na tym, jak powinny wyglądać przęsła, brama czy furtka. Nie zapominajmy jednak, że bardzo ważną rolę odgrywają również słupki, na których będą zamocowane. Ten z pozoru niewielki element może całkowicie odmienić wygląd całości. Zobacz, jak zupełnie inaczej to samo przęsło prezentuje się w różnym towarzystwie. czytaj »
Porada id 6465 6 top trendów wnętrzarskich mijającego 2019 roku
FejmPR | 2019-12-29
Przed nami 2020 r., a to oznacza nowe, ciekawe trendy, które będą rządzić naszymi wnętrzami. Przynajmniej u tych osób, które lubią śledzić nowinki i wprowadzać je do swojego otoczenia. Jednak są i tacy, którzy polubili trendy z tego roku i nie mają zamiaru się z nimi rozstawać. I bardzo dobrze! Rok 2019 przyniósł sporo elementów, które można wykorzystać także w kolejnych miesiącach, a może nawet i latach. Niektóre z trendów to powrót do klasyki – a ta przecież nigdy nie wychodzi z mody. czytaj »
Woda z kranu Jak sprawdzić twardość wody
Poradopedia.pl | 2013-05-06
Dobrze jest znać odczyn wody w domu, bo to czy woda jest twarda czy miękka wpływa na wiele rzeczy w domu. Zobacz jak to sprawdzić. czytaj »
Jak usunąć kamień z kabiny prysznicowej?
Poradopedia.pl | 2012-08-14
Urządzenia sanitarne mają to do siebie, że dość szybko się brudzą. Osadza się na nich nieprzyjemny nalot, a później tworzy kamień. Tak też dzieje się w przypadku kabin prysznicowych. czytaj »
Wybór podłogi przy jacuzzi
Start_Bull | 2011-05-13
Budujemy jacuzzi – w hotelu, domu, ogrodzie. Decyzja o rodzaju wanny to nie wszystko. Należy pamiętać o wykończeniu przestrzeni wokół niej, czyli między innymi podłodze. Asortyment materiałów w sklepach potrafi przyprawić o zawrót głowy. Drewno, kompozyt, ceramika, a może kamień? Na co się zdecydowa czytaj »
Czajnik elektryczny Jak odkamienić czajnik?
Poradopedia.pl | 2011-01-25
Twarda woda w kranach nie sprzyja ani naszemu zdrowiu ani też dobrej kondycji czajników, w których ją gotujemy. Dlatego ważne jest, aby co najmniej raz na dwa miesiące pozbyć się powstałego na dnie czajnika nieprzyjemnego osadu z kamienia. czytaj »
Prysznic Tani i ekologiczny odkamieniacz
Poradopedia.pl | 2010-10-24
Duża zawartość wapnia i innych minerałów w wodzie powoduje powstawanie osadu wapiennego na wszystkim, co ma w naszym domu styczność z wodą. Przeczytaj jak w prosty sposób pozbyć się kamienia w tani i ekologiczny sposób. czytaj »
Znaleziono: 7