kariera

Znaleziono: 21
Porada id 5662 Doskonalenie zawodowe - szansa na lepszą przyszłość
porady12 | 2017-07-05
Kursy i szkolenia zawodowe zarówno te płatne jak i te darmowe, organizowane przez biura pracy czy większe zakłady pracy to szansa na zdobycie nowej, wartościowej wiedzy, rozwój osobisty, który na pewno przyniesie całkiem spore korzyści. Większe umiejętności pracowników, to większa wartość firmy. Czy więc kursy są szansą na awans czy premię? czytaj »
Porada id 3691 7 najczęściej popełnianych błędów przez kandydata na rozmowie
jobbaloon | 2013-12-07
Rozmowa kwalifikacyjna budzi mieszane uczucia. Często przygotowujemy się do niej godzinami, po czym słyszymy, że jednak stanowisko nie jest odpowiednie dla nas. czytaj »
Apartament Pośrednik w obrocie nieruchomościami - jak uzyskać licencję?
Poradopedia.pl | 2012-08-22
Interesujesz się rynkiem nieruchomości? Jesteś gotowy na pracę pełną wyzwań i ciągłych kontaktów z ludźmi? Jeśli tak, doskonale sprawdzisz się jako pośrednik w obrocie nieruchomościami - zobacz, jak uzyskać licencję do wykonywania tego zawodu. czytaj »
Komputer i internet w pracy Dlaczego warto inwestować w szkolenie pracowników?
Poradopedia.pl | 2012-02-01
Dumą każdego pracodawcy jest profesjonalna, wyszkolona kadra. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, dlaczego warto inwestować w szkolenie pracowników. czytaj »
Jak zostać wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP)?
Poradopedia.pl | 2011-12-19
Już niedługo rusza XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak przyłączyć się do akcji i zostać Wolontariuszem Fundacji. czytaj »
Rozmowa o pracę Jak znaleźć pracę bez doświadczenia lub po długiej przerwie
Poradopedia.pl | 2011-09-20
Bez żadnego doświadczenia lub po długiej przerwie, maleją szanse na zdobycie pracy. Nie można się jednak poddawać i mówić, że nikt nas nie zatrudni. Trzeba się dobrze zorganizować i przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą. czytaj »
Logo firmy Jak wybrać zawód?
Poradopedia.pl | 2011-09-15
Wybór zawodu dla jednych jest sprawą oczywistą, dla innych ogromnym dylematem. Podpowiadamy, czym się kierować przy jego wyborze i gdzie szukać cennych informacji. czytaj »
Książki Kto może zostać bibliotekarzem?
Poradopedia.pl | 2011-07-03
Interesuje Cię praca bibliotekarza? Przeczytaj naszą poradę i dowiedź się jakie wymagania należy spełnić aby móc wykonywać ten zawód. czytaj »
Obliczanie podatku Jak zostać biegłym rewidentem?
Poradopedia.pl | 2011-07-02
Interesuje Cię zawód biegłego rewidenta? Zapoznaj się więc z wymogami, które trzeba spełnić aby móc badać sprawozdania finansowe. czytaj »
Samolot na lotnisku Jak zostać stewardessą lub stewardem?
Poradopedia.pl | 2011-06-28
Nawiązywanie nowych znajomości i odwiedzanie najodleglejszych zakątków świata - to główne zalety tego zawodu. Jeśli marzy Ci się praca w charakterze stewardessy/stewarda, zapoznaj się z wymogami które musisz spełnić, aby móc wykonywać ten zawód. czytaj »
Znaleziono: 21