kręgosłup

Znaleziono: 6
Jogging Bądź moralny dla kręgosłupa
inplusPR | 2012-12-17
Problem z wyprostowaniem, przeszywający ból, bezsenność. To tylko niektóre skutki zaniedbania kręgosłupa. Jak wynika z badań, aż 80% społeczeństwa cierpi na różnych etapach swojego życia na ból pleców, co stawia ten problem w czołówce chorób cywilizacyjnych. Czy można jakoś uchronić się przed tym kłopotliwym schorzeniem? czytaj »
Nie wysypiasz się? Zmień materac
inplusPR | 2012-09-19
Bezsenność, problemy z koncentracją oraz ciągłe uczucie zmęczenia – ich powodem może być wysłużony materac. Jeśli nie podpiera już właściwie naszego kręgosłupa, a wgłębienia powodują, że budzimy się zmęczeni – pora go zmienić! czytaj »
Dobra poduszka na dobry sen
inplusPR | 2012-08-18
Bóle kręgosłupa, ograniczenie ruchów szyi, a także nadmierne napięcia w obrębie barków i karku – to znak, że czas najwyższy zmienić poduszkę. Dobór odpowiedniej może przynieść ulgę w dolegliwościach - jakie cechy powinna mieć komfortowa poduszka? czytaj »
Jak zaprojektować kuchnię przyjazną dla kręgosłupa?
planetpr | 2011-09-23
Strzyka Ci w plecach, gdy schylasz się, by wyjąć ciasto z piekarnika? Czujesz napięcie i mrowienie w części szyjnej kręgosłupa przy siekaniu warzyw na sałatkę czy myciu naczyń? Jest na to rada! Wystarczy odpowiednio dobrać i ułożyć meble oraz sprzęt AGD zgodnie z zasadami ergonomii. To pozwoli odcią czytaj »
Masaż Jak dbać o kręgosłup?
Poradopedia.pl | 2011-08-29
Aby kręgosłup dobrze nam służył, musimy o niego dbać. Nieprawidłowy styl życia oraz złe nawyki mogą powodować bóle pleców, migreny, drętwienie kończyn a nawet pogorszenie się wzroku. czytaj »
Domowe sposoby na bóle kręgosłupa
Iza_B | 2010-12-28
Urazy mechaniczne, siedzący tryb życia czy nadwaga to czynniki, które mają negatywny wpływ na stan naszego kręgosłupa. To właśnie on zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, sprawność fizyczną i ładną sylwetkę. Wszelkie problemy związane z kręgosłupem utrudniają życie, pracę a także akty czytaj »
Znaleziono: 6