kryzys

Znaleziono: 3
Porada id 7452 Azjatycki kryzys finansowy: Przyczyny i wnioski na dziś
AlexMoon | 2024-03-28
Pod koniec lat 90. region azjatycki stanął w obliczu jednego z najpoważniejszych kryzysów gospodarczych, który rozpoczął się w Tajlandii w 1997 r. i szybko rozprzestrzenił się na całą Azję Południowo-Wschodnią. Kryzys ten poważnie wpłynął na gospodarki krajów takich jak Indonezja, Korea Południowa, Filipiny, Malezja i inne. Jakie były główne przyczyny tego kryzysu i jakie wnioski można z niego wyciągnąć dla dzisiejszych inwestorów? czytaj »
Porada id 7415 Londyński sektor finansowy stoi w obliczu redukcji zatrudnienia w związku z kryzysem gospodarczym
Chandter | 2024-03-05
Sytuacja zatrudnienia w londyńskim sektorze finansowym gwałtownie się pogorszyła, odzwierciedlając szersze wyzwania gospodarcze w mieście. Według najnowszego raportu firmy rekrutacyjnej Morgan McKinley, liczba wakatów w londyńskiej branży finansowej spadnie o prawie 40% w 2023 roku. Spadek ten przypisuje się zwiększonej zmienności rynku i utrzymującej się wysokiej inflacji, co skłania pracodawców do podejmowania działań mających na celu obniżenie kosztów. czytaj »
Kryzys wieku średniego - co powinieneś wiedzieć
Poradopedia.pl | 2013-07-05
Czas płynie nieubłagalnie, co dla wielu osób w pewnym wieku jest bardzo trudne do zaakceptowania. Nie potrafią się z tym pogodzić i robią wszystko, żeby inni postrzegali ich za wiecznie młodych i atrakcyjnych. To może być kryzys wieku średniego. czytaj »
Znaleziono: 3