leki

Znaleziono: 7
Porada id 7315 Czy suplementy działają?
awilk | 2023-12-19
W dzisiejszym społeczeństwie, gdzie zdrowy styl życia jest priorytetem, a troska o własne dobre samopoczucie jest coraz bardziej powszechna, suplementy diety stają się powszechnym elementem codziennej rutyny wielu osób. Niemniej jednak, narasta pytanie: czy suplementy faktycznie działają, czy może są jedynie produktem marketingu, który przyczynia się do wydmuchania branżowego balonu? W niniejszej rozprawie zajmiemy się tym zagadnieniem, starając się dokładnie ocenić skuteczność suplementów oraz wypracować wyważone podejście do ich stosowania. czytaj »
Porada id 3824 Nebulizacja – nowoczesna metoda podawania leków
Specjalista | 2014-08-20
Podawanie leków dzieciom to nie lada wyzwanie! Dzieci często kapryszą, są niespokojne i odmawiają przyjmowania zaleconych przez doktora leków. Jest to problem wielu rodziców. Dotyczy on zarówno dzieci chorych przewlekle, jak i dzieci borykających się z sezonowymi infekcjami dróg oddechowych. czytaj »
Lekarstwa - ogólne zasady przechowywania i przyjmowania leków
Poradopedia.pl | 2012-12-27
Bez względu na to, czy przyjmujesz leki sporadycznie czy regularnie, powinieneś zachować dużą ostrożność. Z naszej porady dowiesz się, w jakich warunkach przechowywać oraz jak bezpiecznie zażywać lekarstwa. czytaj »
Refundacja leków od 01.01.2012- co zrobić w razie odmowy wypisania recepty przez lekarza na lek refundowany?
Poradopedia.pl | 2012-01-04
Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, co zrobić jeśli lekarz odmówi Ci wypisania recepty na lek refundowany. czytaj »
Leki przeciwbólowe w ciąży
lula78 | 2007-02-11
W ciąży można zażywać nospę (działa rozkurczająco w przypadku bólów brzucha) lub też paracetamol - max. 2 razy dziennie. czytaj »
Co to jest luminal i w jakich przypadkach podaje się to niemowlętom?
hoody99 | 2007-01-12
Luminal podaje się dzieciom, które miały drgawki. Środek ten służy przeciwdrgawkowo, przeciwwymiotnie i uspokajająco. Luminal ma także działanie nasenne i... czytaj »
Czy można kupić wiagrę bez recepty. Jeśli tak,to gdzie ?
mittal | 2006-10-29
Jest nowa wiagra na polskim rynku pod nazwą Libidoforte. Można ją dostać bez recepty. Działa rewelacyjnie. Polecam stronę producenta: czytaj »
Znaleziono: 7