młodość

Znaleziono: 6
Porada id 5842 Wampirzy lifting – prawdziwy hit czy chwytliwa nazwa? Ekspert odpowiada.
media | 2017-11-24
Legendy głoszą, że w dawnych czasach wampirzyce kąpały się w ludzkiej krwi, aby być wiecznie młode. Mówią, że w każdej legendzie jest ziarnko prawdy - może dlatego dużym zainteresowaniem cieszy się współczesna odmiana odmładzania krwią, czyli tak zwany lifting wampirzy. czytaj »
Porada id 5449 Piękno w duecie, czyli zabiegi skojarzone
media | 2017-02-07
Preparaty na bazie kwasu hialuronowego zrobiły zawrotną karierę w medycynie estetycznej, a zabiegi z ich wykorzystaniem stały się jednymi z najczęściej wykonywanych w wielu gabinetach. Równocześnie rośnie też wiedza pacjentów – wiemy już, kiedy powinniśmy go stosować i jakich efektów się spodziewać. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że kwas hialuronowy warto łączyć z innymi procedurami. Czym są zabiegi kojarzone i dlaczego warto je rozważyć? czytaj »
Kosmetyki Esdor Polifenole - cudowny środek na zachowanie młodości
GrapeBeauty | 2013-10-29
Te organiczne związki zawarte w winogronach należą do najsilniejszych antyutleniaczy. Mają pozytywny wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale też urodę. Poznajcie korzyści, jakie dają naszej skórze. czytaj »
Jogging Jak zachować młodość?
Poradopedia.pl | 2011-04-13
Wielu z nas chciałoby zatrzymać czas, niestety w obliczu starości wszyscy jesteśmy równi. Przeczytaj poniższą poradę, z której dowiesz jak postępować, aby ten proces przynajmniej spowolnić. czytaj »
Jak wyglądać jak najdłużej młodo?
belly1 | 2008-07-14
1) nie przytyć za dużo i tez nie chudnąć zbyt bardzo 2) nie przyciemniać włosów na czarny lub ciemny brąz... czytaj »
Jakie są sposoby na odmłodzenie?
andy357 | 2006-11-25
1) Dziecko po 40-stce 2) Sport 3) Zdrowa dieta nie bazująca na mięsie 4) Operacje plastyczne/ Zabiegi w salonach urody czytaj »
Znaleziono: 6