okres

Znaleziono: 19
Ciąża czy PMS?
ladycomp | 2011-11-08
Miesiączka się spóźnia, a ciebie nadzwyczaj mocno bolą piersi? Jesteś wyjątkowo rozdrażniona? Pierwsze objawy ciąży bardzo łatwo pomylić z objawami napięcia przedmiesiączkowego. Dlatego niezależnie od tego czy starasz się o dziecko, czy unikasz poczęcia, zanim wpadniesz w panikę bądź euforię, gdy spoźnia ci się okres – przeczytaj ten tekst. czytaj »
Mity na temat kobiecego cyklu
ladycomp | 2011-10-11
Nie tylko wokół miesiączki krąży wiele mitów – także wiedza na temat kobiecego cyklu i zachodzących podczas niego procesów bywa niepełna. A przecież to co się dzieje wewnątrz nas dotyczy każdej kobiety. Poznajmy zatem i rozwiejmy pięć najbardziej popularnych mitów dotyczących cyklu menstruacyjnego. czytaj »
Tampon Jak przyspieszyć lub opóźnić okres?
Poradopedia.pl | 2011-07-10
Chcesz opóźnić lub przyspieszyć miesiączkę? Przeczytaj naszą poradę, w której podpowiadamy jak to zrobić. czytaj »
Opóźnienie miesiączki
lula78 | 2007-02-19
Opóźnienie miesiączki oprócz oczywistej ciąży może być także związane ze stresem lub też ze zmianą klimatu. czytaj »
Nieregularne miesiączki
vbn765 | 2007-02-18
Jeżeli kobieta ma nieregularne miesiączki jeszcze po 2-3 latach od pierwszej miesiączki powinna zgłosić się do ginekologa w celu przeprowadzenia... czytaj »
Okres u młodych dziewczyn
mittal | 2007-02-17
Miesiączka przez pierwsze dwa lata a nawet czasami i dłużej bywa bardzo nieregularna. W jednym miesiącu możesz ją dostać po... czytaj »
Współżyłam z chłopakiem 2 dni przed miesiączką bez zabezpieczenia. Dostałam okres w spodziewanym terminie. Już mi się kończy(5 dzień) a ja nadal czuję kłucie podbrzusza po jednej stronie najczęsciej(albo sobie wmawiam... naczytałam się du
trinity | 2007-02-08
Wszystko możemy sobie wmówić. Także objawy ciąży. Ale najpewniej będzie jak wykonasz test ciążówy. Będziesz mieć wtedy pewność. czytaj »
Powiedzmy ze Kochalam sie z chlopakiem tydzien przed miesiaczka..po dwoch dniach prawie trzech dostalam okres..wczesniej niz zwykle..czy to normalne ? czy moge byc w ciazy ?
foxy18 | 2007-02-05
A czy nie zażywałaś żadnych środków wczesnoporonnych - np. Postinor? Jeżeli tak, to wszystko ok. czytaj »
Mam problem poniewaz ostatni okres mialam 27 grudnia w styczniu wogole nie mialam:(Zrobilam sobie juz 2 testy ciążowe i wyszly negatywne.Bola mnie bardzo piersi.Czy moge byc w ciazy??Czy to moze byc spowodowane stresem na studiach sesja???prosze pomozci
trinity | 2007-02-04
Może być to jak najbardziej związane ze stresem. Jeżeli zaś chodzi o testy ciążowe, to jeżeli niedawno robiłaś, to rzeczywiście... czytaj »
Hej! Mam poważny problem. Kochałam się z moim chłopakiem najprawdopodobniej w dni płodne, ale nie doszło do wytrysku bo mój chłopak był bardzo ostrożny. Jednak 24 powinnam dostać okres i go nie dostałam:( Dziś juz jest 3 luty i dalej nic.. co mam robic??
trinity | 2007-02-03
Opóźnienie miesiączki może być spowodowane np. stresem lub zmianą klimatu. Ja dla pewności zrobiłabym na Twoim miejscu test ciążowy. Wynik... czytaj »
Znaleziono: 19