Aranżacja domu jednorodzinnego w warszawskich Włochach, należącego do projektantki pracowni KODO – Marty Ostrowskiej, to przykład ulokowania jakościowego, nieszablonowego designu w przytulnym klimacie pełnym światła i ciepłej energii. Na 135 metrach kwadratowych jasnej przestrzeni połączono sprawdzone rozwiązania, doskonałe materiały oraz ulubioną estetykę lokatorów, tworząc azyl idealny dla małżeństwa z dzieckiem. czytaj »
Odcienie szałwii to synonim wyciszenia i naturalnej lekkości, a zarazem ciekawa alternatywa dla bieli czy słodkich pasteli. Świetnie sprawdzą się jako nieszablonowa dominanta w otoczeniu o stonowanej kolorystyce, a dowodem jest wnętrze zrealizowane przez pracownię KODO. czytaj »
Po zjedzeniu ostatnich pierniczków i uprzątnięciu świątecznych dekoracji często pojawia się uczucie pustki. W mieszkaniu, które jeszcze niedawno pachniało choinką i było rozświetlone nastrojowymi lampkami, nagle czegoś zaczyna brakować. Do tego krótkie, chłodne dni i wszechobecna szarość – styczeń i luty to niełatwy czas. Dlatego warto uprzyjemnić sobie oczekiwanie na wiosnę i rozjaśnić sobie codzienność, a przynajmniej wnętrza. Jak? Pastelami! czytaj »
Są urocze. Kojarzą się ze słodkościami – z owocowymi lodami albo watą cukrową. Pomagają zapomnieć o szaroburej zimie, a jednocześnie jak nic innego świetnie się z szarością komponują. Pastele, bo o nich mowa. czytaj »
Pudrowy róż, miętowa zieleń, przybrudzony błękit – pastele rządzą w świecie mody kolejny sezon. Projektanci obuwia prześcigają się w propozycjach, klasyczne formy uzupełniają lekkie i nowoczesne połączenia oryginalnych form, wzorów i faktur. Dlatego na sklepowych półkach znajdziecie wszystkie topowe fasony w najmodniejszych odcieniach. czytaj »