portale społecznościowe

Znaleziono: 5
Jak usunąć konto na nk?
Poradopedia.pl | 2012-08-16
Założenie konta w serwisie społecznościowym jest bardzo proste, o wiele trudniej je usunąć. Jeśli nie chcesz dłużej być użytkownikiem NK, postępuj zgodnie z zamieszczonymi w naszej poradzie wskazówkami. czytaj »
Facebook Jak pozbyć się uzależnienia od Facebooka i Naszej Klasy?
Poradopedia.pl | 2011-12-21
Dzień bez logowania się do Facebooka czy NK jest dla Ciebie dniem straconym? Prawdopodobnie jesteś uzależniony od serwisów społecznościowych. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak wyjść z tego nałogu. czytaj »
Facebook 5 rzeczy, których nigdy nie powinniśmy umieszczać na facebooku
Poradopedia.pl | 2011-03-24
Facebook jako portal społecznościowy pozwala nawiązywać kontakty z innymi ludźmi i dzielić się z nimi informacjami. Nie zawsze jednak ujawnianie dokładnych danych o sobie i prywatnych zdjęć jest dla Ciebie bezpieczne czytaj »
Facebook Jak dodać zdjęcie na Facebooku?
Poradopedia.pl | 2011-03-18
Facebook jest jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych, w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mają możliwość kontaktowania się z ludźmi na całym świecie, dzielenia ze sobą informacjami oraz zdjęciami. Niestety funkcjonalność facebooka jest dla wielu osób dość skomplikowana i spr czytaj »
Jak dodać i usunąć zdjęcie na nk?
Poradopedia.pl | 2011-03-17
Nasza klasa jest bardzo popularnym serwisem społecznościowym w Polsce. To tutaj mamy możliwość odnalezienia znajomych ze szkolnych lat i nie tylko, głównie dzięki zamieszczanym przez Użytkowników zdjęciom. Jeśli chcemy tworzyć własne galerie powinniśmy wiedzieć jak dodawać zdjęcia do serwisu czytaj »
Znaleziono: 5