postanowienia

Znaleziono: 5
Porada id 5414 Postanowione! W tym roku schudnę
Tabasco | 2017-01-18
Każdego roku jesteśmy zalewani informacjami dot. noworocznych postanowień. Jedni upierają się, że to właśnie początek roku jest najlepszym okresem do wprowadzania gruntownych zmian. Inni z przymrużeniem oka podają całą listę pomysłów – jednak swoje zadanie kończą tylko na pobożnych życzeniach. czytaj »
Porada id 5413 3 rzeczy które powinieneś zmienić, aby wejść w ten rok z przytupem
Gastrosfera | 2017-01-17
Nowy rok, nowe postanowienia – tak właśnie wygląda początek stycznia dla wielu z nas. Jeżeli jeszcze nie ustaliłeś, co jest Twoim celem na 2017 rok, pomożemy Ci w tym! Zobacz co jest najważniejsze, aby nadchodzące miesiące upłynęły pod znakiem sukcesu! czytaj »
Kalendarz Jak dotrzymać własnych postanowień?
Poradopedia.pl | 2011-07-14
Zaczynam się odchudzać! Rzucam palenie! Robię prawo jazdy! - stawiamy sobie różne cele do zrealizowania, niestety często kończy się tylko na słowach i obietnicach. Jeśli masz podobny problem, przeczytaj naszą poradę. Dowiesz się jak postępować, aby w końcu osiągnąć sukces. czytaj »
Nowy Rok Najlepsze postanowienia noworoczne
Poradopedia.pl | 2010-12-31
Nowy Rok to okazja do dokonania podsumowania upływającego roku i podjęcia ważnych postanowień na nadchodzący. Zapoznaj się z naszymi propozycjami noworocznych postanowień. czytaj »
Szampan Uwaga na postanowienia noworoczne!
Poradopedia.pl | 2010-12-31
Według ekspertów organizacji zdrowia psychicznego "Mind" postanowienia noworoczne mogą przynieść więcej szkód niż pożytku. Wraz z początkiem roku wiele osób chce zmienić swoje życie na lepsze i stawia sobie wiele ambitnych celów. Cele te rzadko kiedy udaje nam się zrealizować, co jest źródłem frustr czytaj »
Znaleziono: 5