reklamacja

Znaleziono: 8
Napisać list motywacyjny Jak napisać reklamację do banku?
Poradopedia.pl | 2012-04-18
Czujesz się oszukany przez swój bank? Jeśli tak, możesz złożyć reklamację. Z naszej porady dowiesz się, jak tego dokonać. czytaj »
Przepisy prawa Jak reklamować usługi telekomunikacyjne?
Poradopedia.pl | 2012-03-10
Usługi świadczone przez niektórych operatorów telekomunikacyjnych pozostawiają wiele do życzenia. Jeśli występują problemy w łączności, można złożyć reklamację na usługę. Podpowiadamy, jak to zrobić. czytaj »
Buty z nubuku Jak reklamować towar bez paragonu?
Poradopedia.pl | 2011-10-28
Zgodnie z prawem możemy składać reklamacje na towary niezgodne z umową sprzedaży. Co jednak w sytuacji, kiedy zgubiliśmy albo wyrzuciliśmy paragon? Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak reklamować towar nie mając paragonu. czytaj »
Jak napisać reklamację do biura podróży po nieudanych wakacjach?
Poradopedia.pl | 2011-10-16
Jeśli organizator turystyki nie spełnił Twoich oczekiwań lub naruszył warunki umowy, możesz napisać reklamację. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się jakie prawa przysługują konsumentom korzystającym z usług biur podróży. czytaj »
Napisać list motywacyjny Jak napisać reklamację?
Poradopedia.pl | 2011-10-15
Chcesz złożyć reklamację na wadliwy towar lub usługę, ale nie bardzo wiesz jak ją napisać? Przeczytaj naszą poradę, a dowiesz się punkt po punkcie jakie informacje powinny znaleźć się w reklamacji. czytaj »
Przepisy prawa Jak skutecznie złożyć reklamację?
Iza_B | 2010-12-16
Często zdarza się, że zakupiony przez nas towar nie działa jak powinien lub też niezgodnie ze wskazaniami instrukcji obsługi, jest... czytaj »
Ile czasu ma sprzedawca na rozpatrzenie reklamacji?
hoody99 | 2007-11-01
Sprzedawca ma 14 dni kalendarzowych na rozpatrzenie reklamacji. Jeżeli sprzedawca w przeciągu 14 dni kalendarzowych nie powiadomi o sposobie załatwienia... czytaj »
Zwrot zakupionego towaru - jakie są możliwości reklamowania towaru?
andy357 | 2006-12-03
Możemy albo towar oddać na gwarancji lub zareklamować jako towar niezgodny z umową. Jeżeli posiadamy gwarancję, to szczegółowo powinniśmy mieć... czytaj »
Znaleziono: 8