ryż

Znaleziono: 6
(bez nazwy) Ryż: jaki ryż do jakiego dania (m.in. sushi, risotto, curry, zupy, sticky rice)
Poradopedia.pl | 2020-05-24
Ryż jest podstawą prawie każdej kuchni, a przy tak różnych jego rodzajach nadaje się do wielu przepisów. Zanim jednak dodasz ten sam rodzaj ryżu do każdego przepisu, zastanów się dobrze, czy na pewno jest to ten właściwy gatunek. Zastąpienie jednego rodzaju ryżu innym może naprawdę zmienić smak naszego dania. czytaj »
Przepis na risotto
Poradopedia.pl | 2012-10-14
Risotto jest łatwym w przygotowaniu i niezwykle praktycznym daniem - dzięki różnym dodatkom za każdym razem można przyrządzić smaczny i pożywny obiad. Z naszej porady dowiesz się, jakiego ryżu użyć do przygotowania tej potrawy, a także z czym ją podawać. Przedstawiamy również przepis na risotto po mediolańsku. czytaj »
Jak samemu zrobić sushi?
Poradopedia.pl | 2011-12-30
Sushi zachwyca nie tylko smakiem, ale też wyglądem. Podpowiadamy, jak samemu zrobić to wyjątkowe danie. czytaj »
Paella Jaki jest przepis na danie Paella (danie z ryżem i owocami morza)?
gnommy21 | 2008-02-04
Znalazłam taki przepis na paella na kuchnia.tv: "Składniki: mały kurczak podzielony na porcję mąka do posypania mięsa sól i... czytaj »
Sushi Jak samemu zrobić sushi?
lula78 | 2006-10-12
Przesyłam poniżej linka do bardzo dobrej stronki z dokładnym opisem i zdjęciami robienia sushi rolek i sushi na ryzu. czytaj »
Sushi Jak samemu zrobić sushi?
zaba | 2006-10-12
Oto przepis na najprostsze sushi: Składniki: ugotowany ryb, wybieramy 3 rodzaje ryb - może być świeży łosoś, tuńczyk, wędzony węgorz, flądra... czytaj »
Znaleziono: 6