sporty zimowe

Znaleziono: 5
Narciarz Ubezpieczenie narciarskie - co musisz wiedzieć?
Poradopedia.pl | 2012-01-30
Ferie to idealny czas, by poszaleć na górskich stokach. Aby zabezpieczyć się przed nieszczęśliwymi wypadkami, warto posiadać ubezpieczenie narciarskie. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze polisy. czytaj »
Jaki rozmiar deski snowboardowej wybrać?
Poradopedia.pl | 2011-01-10
Jedną z dyscyplin sportów zimowych jest snowboarding, czyli ewolucje i skoki wykonywane na desce zwanej snowboardem. Wtajemniczeni wiedzą doskonale jaki sprzęt dobrać, by szusowanie po ośnieżonych stokach było bezpieczne i wygodne. Jednak ci którzy dopiero zaczynają swą przygodę z tym sportem lub te czytaj »
Narciarz Jak woskować narty?
Poradopedia.pl | 2011-01-04
Podstawą utrzymania nart w czystości i dobrej kondycji jest ich regularne woskowanie. Dlatego przygotowując się do sezonu narciarskiego nie powinniśmy zapomnieć o tej bardzo ważnej czynności. czytaj »
Narciarz Jak dobrać długość nart dla dziecka?
Iza_B | 2010-12-29
Dzieci stawiające pierwsze kroki na górskich stokach, bądź mające pewne doświadczenie w jeździe na nartach powinny podobnie jak dorośli korzystać z odpowiedniego sprzętu. czytaj »
Narciarz Jak dobrać długość nart?
Iza_B | 2010-12-28
Wypożyczalnie i sklepy oferujące sprzęt narciarski posiadają szeroki wybór nart zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Jednak dobór odpowiedniego sprzętu zależy od wielu czynników, które należy wziąć pod uwagę. czytaj »
Znaleziono: 5