student

Znaleziono: 6
Studia - wyższe wykształcenie Jak studiować - poradnik dla nowych studentów
Poradopedia.pl | 2012-09-18
Studia wyższe to dla większości osób najpiękniejszy okres w życiu - ciekawi ludzie, szalone imprezy, ale też ciężka praca. Jak w tym wszystkim ma się odnaleźć nowy student? czytaj »
Studia - wyższe wykształcenie Jak oszczędzać na studiach?
Poradopedia.pl | 2012-08-28
Zdobycie dobrego wykształcenia wymaga poświęcenia czasu i pieniędzy, a większości studentom szczególnie brakuje tego drugiego. Często rezygnują ze wszystkich rozrywek i kupują najtańsze produkty żywnościowe, by mieć na książki i dojazdy na uczelnię. A przecież nawet na studiach można oszczędzać, trzeba tylko wiedzieć jak to robić. czytaj »
Jak dostać kredyt studencki?
Poradopedia.pl | 2012-08-06
Studia to dość kosztowna inwestycja, ale jak już się zacznie - to nie warto z nich rezygnować. Jeśli brakuje Ci pieniędzy albo chciałbyś w coś zainwestować, skorzystaj z bardzo dogodnego kredytu studenckiego. Z naszej porady dowiesz się, jakie warunki musi spełnić student, aby otrzymać taką pomoc. czytaj »
Kelner Praca na wakacje - jak znaleźć?
Poradopedia.pl | 2012-07-06
Wakacje to dla wielu uczniów i studentów najlepszy moment zarobienia na swoje wydatki, ale też możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i nawiązania ciekawych kontaktów, często zagranicznych. Podpowiadamy, jak szukać pracy sezonowej. czytaj »
Przechowywanie rzeczy w wakacje po studencku
student20126 | 2012-06-27
Latem studenci tymczasowo opuszczają akademiki i wracają w rodzinne strony do domu na wakacje lub wyjeżdżają za granicę w poszukiwaniu pracy sezonowej. Część z nich decyduje się na dłuższy pobyt za granicą w ramach programu Erasmus. Bez względu na cel podróży większość ze studentów boryka się z problemem związanym z przechowywaniem rzeczy osobistych podczas swojej nieobecności. Jak sobie z nim radzą? czytaj »
Jak korzystać z usług Akademickich Biur Karier?
Poradopedia.pl | 2012-03-17
Przy wielu uczelniach działają jednostki, których zadaniem jest pomoc studentom w odnalezieniu się na rynku pracy - zarówno w trakcie, jak i po ukończeniu edukacji. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, czym są i co oferują Akademickie Biura Karier. czytaj »
Znaleziono: 6