zwierzęta

Znaleziono: 22
Porada id 5171 Pielęgnacja kota
SferaPRT | 2016-08-31
Koty spędzają na pielęgnacji sierści 30% swojego czasu. Pomaga im to wyeliminować zanieczyszczenia i reguluje temperaturę ciała. Wpływa na łagodzenie poziomu stresu. Prawidłowa pielęgnacja decyduje nie tylko o urodzie naszego pupila, a przede wszystkim pomaga zachować jego zdrowie! czytaj »
Porada id 5161 Pielęgnacja psa
SferaPRT | 2016-08-26
Zdrowa skóra i lśniąca sierść wiele mówią o prawidłowej kondycji psa. Rytuały pielęgnacyjne wbrew pozorom sprawiają mu wiele radości. Wykonywane delikatnie i z uwagą będą chwilą relaksu i wytchnienia. Warto jednak wiedzieć jak poprawnie podejść do tematu pielęgnacji. Łagodny ton głosu, głaskanie i uśmiech towarzyszące zabiegom spowodują, że nasz pies polubi codzienną kosmetykę. czytaj »
Porada id 5133 Psia dieta, czyli ABC żywienia czworonogów
SferaPRT | 2016-08-16
Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, a o każdego przyjaciela trzeba dbać. Najważniejszym elementem troski o psa jest zapewnienie mu właściwej diety. Co kryje się pod tym pojęciem? czytaj »
Porada id 5106 Razem czy osobno? Jak zaplanować urlop ze zwierzakiem?
SferaPRT | 2016-07-28
Walizki już prawie spakowane, hotel zarezerwowany, bilety kupione - czas rozpocząć wyczekiwane wakacje! Pozostaje tylko jedno pytanie - co zrobić z naszym domowym pupilem? Zabrać ze sobą czy zostawić pod opieką kogoś zaufanego? Jak podróżować ze zwierzakiem? Prezentujemy kilka sprawdzonych pomysłów. czytaj »
Porada id 5105 Modne i praktyczne – transportery dla zwierząt od marki AQUAEL
SferaPRT | 2016-07-28
Transportery dla zwierząt powinny nie tylko być wygodne i praktyczne, ale przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo naszym pupilom. Produkty marki AQUAEL wyróżniają się dodatkowo wysoką jakością materiałów, solidnym i precyzyjnym wykonaniem, a także ciekawym designem. Modele są lekkie i komfortowe - zaprojektowane z myślą o wszystkich środkach transportu. czytaj »
Mięso w sklepie Nadkonsumpcja od zaplecza
Poradopedia.pl | 2013-08-28
Zobacz wymowny film jak wygląda współczesna konsumpcja od zaplecza. czytaj »
Pies Dzień Psa - 1 lipca
Poradopedia.pl | 2013-07-01
1 lipca w Polsce obchodzimy Dzień Psa - przeczytaj więcej o święcie najlepszego przyjaciela człowieka. czytaj »
Dziecko z psem Alergie na zwierzęta - jaki zwierzak dla alergika?
Poradopedia.pl | 2012-12-07
Zwierzę w domu daje wiele radości, ale nie każdy może sobie pozwolić na posiadanie futrzanego przyjaciela. Z naszej porady dowiesz się, które zwierzaki nie powinny mieszkać pod jednym dachem z alergikiem. czytaj »
Kot 12 zwierząt domowych - które najlepsze dla Ciebie?
Poradopedia.pl | 2012-11-07
Zwierzę w domu daje dużo radości i satysfakcji, ale też wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i obowiązkami. Sprawdź, które ze zwierząt domowych najbardziej pasuje do Twoich oczekiwań i możliwości. czytaj »
Pies 10 najlepszych psów dla dziecka
Poradopedia.pl | 2012-09-13
Kupując dziecku psa, warto zwrócić uwagę na ogólne cechy charakteru konkretnej rasy. My pokusiliśmy się o wyróżnienie dziesięciu najlepszych psów dla dziecka. czytaj »
Znaleziono: 22