Jak wybrać odpowiednią zabawkę dla zwierzaka?

npiekacz  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Wybór odpowiedniej zabawki dla pupila to nie lada wyzwanie. Dobrze dobrany gadżet nie tylko zapewni mu godziny radości, ale także wspomoże jego rozwój fizyczny i psychiczny. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które z pewnością przyniosą Twojemu zwierzakowi mnóstwo radości.

Inteligentna zabawka edukacyjna dla psA

Inteligentne zabawki edukacyjne to doskonały wybór dla psów. Zapewniają nie tylko świetną zabawę, ale również rozwijają umiejętności intelektualne. Przykłady takich zabawek to interaktywne łamigłówki, które wymagają od psa rozwiązania prostych zadań w celu uzyskania przysmaku. Dzięki temu zwierzak ćwiczy swoją koncentrację i zdolności poznawcze. Sprawdź ich szeroki wybór na maxizoo.pl oraz w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo w całej Polsce.

 

Interaktywna zabawka dla kota

Koty uwielbiają zabawki, które imitują ruchy prawdziwych zwierząt, takich jak myszy czy ryby. Interaktywne zabawki na baterie, które poruszają się w ten sposób, pobudzają ich instynkt łowiecki. Tego typu zabawki zapewniają naszemu pupilowi nie tylko rozrywkę, ale także ruch, co jest niezwykle ważne dla jego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Pluszowe zabawki

Pluszowe zabawki to klasyka w świecie zwierzaków. Są idealne zarówno dla psów, jak i kotów. Pluszaki mogą pełnić rolę gryzaków i szarpaków, a także stać się towarzyszami drzemek. Warto wybierać pluszowe zabawki wykonane z wytrzymałych materiałów, które przetrwają intensywne zabawy.

 

Drapak dla kota

Drapanie to naturalna potrzeba każdego kota. Drapaki pozwalają im na ścieranie pazurów, rozciąganie ciała oraz oznaczanie terytorium. Warto wybrać taki, który będzie odpowiednio stabilny i wykonany z trwałych materiałów. Te rozmaite konstrukcje dla kotów znajdziesz w sklepach Maxi Zoo.

 

Mata węchowa

Maty węchowe to doskonały sposób na wyciszenie psa czy kota. Poszukiwanie przysmaków ukrytych w zakamarkach maty dostarczy mu dużo radości i satysfakcji.

 

Piłka 

Piłki cieszą się ogromną popularnością szczególnie wśród opiekunów psów. Dzięki nim pupil może ćwiczyć swoją kondycję, a także uczyć się aportowania. Na rynku dostępne są one w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dobrać odpowiednią do wielkości i preferencji psa.

 

Zabawki dla gryzoni 

Gryzonie uwielbiają eksplorować i bawić się w labiryntach oraz tunelach. Takie zabawki pomagają zaspokoić ich naturalne potrzeby kopania i przemieszczania się. Warto również zadbać o naturalne gryzaki, które pochłoną naszych pupili na dłuższy czas, a jednocześnie zadbają o zdrowe zęby. 

 

Zabawki dla ptaków 

Ptaki, tak jak każdy pupil, potrzebują odpowiedniej stymulacji. Ich życie nie powinno ograniczać się do mieszkania w klatkach. Oprócz odpowiedniej przestrzeni do latania, warto zapewnić im kolorowe zabawki do wieszania, huśtawki i drabinki, które zapewnią im rozrywkę i ruch, co pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie.

 

Wybór odpowiedniej zabawki dla zwierzaka to klucz do jego szczęścia i zdrowia. Pamiętajmy, aby dostosować nasze wybory zakupowe do specyficznych potrzeb i preferencji pupila, a także regularnie je zmieniać, aby zapobiec nudzie. Dzięki temu zapewnimy naszym przyjaciołom nie tylko radość, ale także harmonijny rozwój. Szeroki wybór zabawek dla zwierząt znajdziesz w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo oraz na maxizoo.pl.

 

 

 

*******

 

Maxi Zoo weszło na polski rynek w 2012 roku i od tego momentu jest najprężniej rozwijającą się siecią sklepów dla zwierząt w naszym kraju. W 2021 roku Maxi Zoo Polska po raz 7 zdobyło tytuł: „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY” w konkursie TOP FOR DOG 2021 stając się ponownie numerem 1 wśród sklepów dla zwierząt oraz po raz pierwszy otrzymało nagrodę za najlepszą inicjatywę społeczną „Przyjaźń Łączy - Wspólnie dla Zwierząt” za akcję z bransoletką. Aktualnie spółka posiada 127 sklepów w większych i mniejszych miastach w Polsce. W 2019 roku sieć rozpoczęła sprzedaż online i otworzyła sklep - www.maxizoo.pl. W 2022 roku sieć uruchomiła własną aplikację dla Klientów, z programem Friends oraz specjalnymi ofertami. Maxi Zoo jest częścią Grupy Fressnapf, która działa w 14 krajach europejskich, głównie pod szyldem Maxi Zoo. Pozycję marki w Polsce potwierdza uzyskany tytuł „Wielki Modernizator 2022”, “Brylant Polskiej Gospodarki 2022”, “Gepard Biznesu 2022”, nagroda w kategorii “Ekspansja Sieci Handlowej 2022” przyznana w konkursie PRCH RETAIL AWARDS 2022, nagroda “Złoty Laur Klienta 2023-2024", nagroda “e-Laur Klienta 2010-2022", wyróżnienie w rankingu „Gazele Biznesu 2023” oraz wyróżnienia “Diamenty Forbes’a 2023-2024”, a także “Innowacyjna Sieć Roku” oraz “Promocja Roku”, które zostały przyznane w plebiscycie BLIX AWARDS. W każdym ze sklepów można znaleźć w ofercie ponad 8000 produktów znanych firm w przystępnych cenach oraz produkty marek dostępnych wyłącznie w tej sieci (karmy i akcesoria): Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek.

 

Filozofia marki i cały koncept biznesowy sieci został oparty na wartościach, u podstaw których leży przekonanie, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu i to jest to, co nas łączy”. Konsekwentnie realizując tę ideę, sieć prowadzi aktywne działania na rzecz zwierząt. Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg charytatywnych akcji społecznych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji, współpraca z GOPR, OTOP czy Strażą dla Zwierząt to m.in. główne działania CSR firmy w Polsce.

 

 

Polecane strony

Maxi Zoo

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz: