życie

Znaleziono: 6
Depresja Jak wygląda życie z depresją
Poradopedia.pl | 2015-12-10
Depresja dotyka coraz większą liczbę osób - może dotknąć także Ciebie i Twoich najbliższych. Wielu z nas ma problemy z jej rozpoznaniem i nie zdajemy sobie sprawy jak czują się ludzie dotknięci tą chorobą. Zobacz film, który pomoże Ci rozpoznać objawy i zrozumieć osoby dotknięte depresją. czytaj »
Mężczyzna w krawacie Jak być mężczyzną - nieoficjalny poradnik Goldman Sachs
Poradopedia.pl | 2013-09-14
Business Insider opublikował listę zasłyszanych w Goldman Sachs "mądrości" na temat bycia facetem, które skrupulatnie odnotowywane są na blogu GSElevator. Publikujemy część z nich - porady z przymrużeniem oka. czytaj »
Smartfon stop Oderwij się od telefonu i zacznij żyć
Poradopedia.pl | 2013-08-27
Nowoczesne telefony potrafią coraz więcej i jednocześnie absorbują coraz więcej naszej uwagi. Niestety często służą głównie do zabijania czasu i odciągają nas od prawdziwego życia. czytaj »
Szczęśliwa kobieta 16 powodów dlaczego lepiej jest być kobietą
Poradopedia.pl | 2013-03-08
Kobiety z pewnością w wielu względach mają trudniej w życiu niż mężczyźni. Ale bycie kobietą ma także wiele wyjątkowych zalet! czytaj »
Udane życie seksualne - 5 elementów
ladycomp | 2012-02-24
Zaskoczymy cię – nie będzie to tekst o żadnych technikach miłosnych, o żadnych pozycjach seksualnych, ani o wyrafinowanych pocałunkach. Udane życie seksualne zależy od kilku kluczowych elementów, a niektórych z nich możesz nawet nie łączyć z seksem. czytaj »
Kalendarz Jak być dobrze zorganizowanym?
Poradopedia.pl | 2011-01-27
Dobra organizacja to połowa sukcesu. Warto być dobrze zorganizowanym zwłaszcza przy dzisiejszym tempie życia. Jeśli masz wrażenie, że ciągle brakuje Ci czasu a każdą czynność wykonujesz chaotycznie, nerwowo i bez przemyślenia, przeczytaj poniższy tekst. Bo właśnie do Ciebie skierowane są przedstawio czytaj »
Znaleziono: 6