Najnowsze porady: Miłość, seks, znajomości

Znaleziono: 243
Test ciążowy Czy jestem w ciąży?
Poradopedia.pl | 2013-05-07
Spóźniający się okres, niepokojące objawy, obawy po stosunku - wiele kobiet przynajmniej raz w życiu zastanawia się, czy przypadkiem nie jest w ciąży. Jak się upewnić? czytaj »
Ręka na powitanie Uścisk dłoni - zadbaj o dobre pierwsze wrażenie
Poradopedia.pl | 2013-04-04
Uścisk dłoni to jeden z najistotniejszych elementów pierwszego wrażenia. Jak powinien wyglądać i jakich błędów należy unikać? czytaj »
Jaka jest kondycja Waszego związku?
ladycomp | 2013-03-20
Wiążąc się z kimś, wnosimy do związku cały bagaż dotychczasowych doświadczeń, nawyków, przyzwyczajeń. Następuje zderzenie pewnych ideałów, norm i zasad, które każdy partner wyniósł ze swojego domu. Euforia zakochania opada, docieramy się, wypracowujemy „układ”. czytaj »
Kondom i bezpieczny seks Używanie prezerwatywy - najczęstsze błędy
Poradopedia.pl | 2013-03-11
Prezerwatywa chroni niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową - oczywiście pod warunkiem, że będzie prawidłowo używana. Poznaj najczęstsze błędy. czytaj »
Złamana obietnica Dotrzymywanie obietnic - kiedy dawać i jak dotrzymywać słowa
Poradopedia.pl | 2013-03-05
Ze składaniem obietnic bywa różnie - jedni zawsze dotrzymują danego słowa, innym przychodzi to z wielkim trudem. Z naszej porady dowiesz się, dlaczego warto realizować złożone sobie i innym ludziom obietnice. czytaj »
Poznawanie nowych przyjaciół Jak poznać nowych ludzi?
Poradopedia.pl | 2013-02-26
Nawiązywanie nowych znajomości jednym przychodzi z łatwością, innym - z ogromnym trudem. Jeśli masz z tym problem, przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, gdzie szukać przyjaciół. czytaj »
Przyjaźń Jak się zaprzyjaźnić?
Poradopedia.pl | 2013-02-26
Przyjaźń to jedno z najcenniejszych doświadczeń, jakie może nas w życiu spotkać. Przedstawiamy sposoby na to, jak nawiązać i utrzymać przyjacielską więź. czytaj »
Kłótnia w związku 10 błędów w związku, których powinieneś starać się unikać
Poradopedia.pl | 2013-02-21
W każdym związku zdarzają się lepsze i gorsze chwile. Tych drugich nie da się niestety całkowicie wyeliminować, ale w wielu przypadkach można byłoby uniknąć - odpowiednim postępowaniem. czytaj »
W małżeństwie seks smakuje lepiej
ladycomp | 2013-02-18
Życie seksualne małżonków jest bardziej udane, niż singli – częściej uprawiamy seks, a związany z tym dotyk i orgazm wzmacniają nasze poczucie szczęścia za sprawą uwalnianych endorfin. Dlaczego seks w małżeństwie smakuje lepiej? I jak się ma do tego namiętność rozumiana głębiej niż jedynie... popęd seksualny? czytaj »
Wieczór panieński Co robić w Walentynki będąc singlem?
Poradopedia.pl | 2013-02-10
Walentynki to święto wszystkich zakochanych, ale nawet single tego dnia mogą się świetnie bawić. Jeśli nie znalazłeś do tej pory swojej drugiej połówki, zobacz jak przetrwać ten dzień i nie czuć się samotnie. czytaj »
Znaleziono: 243