Najnowsze porady: Miłość, seks, znajomości

Znaleziono: 244
Porada id 5882 Prezent urodzinowy dla kobiety - 6 sprawdzonych pomysłów
Kampanie | 2018-01-04
Twoja mama, siostra, babcia, dziewczyna lub żona będzie wkrótce obchodziła urodziny, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent dla niej? Wiemy jak trudno jest wybrać podarunek, który mógłby ją ucieszyć. Powinien on być piękny, niepowtarzalny i oczywiście dopasowany do jej osobowości i zainteresowań. Przedstawiamy Wam więc listę produktów, które z pewnością sprawią radość i uczynią urodziny niezapomnianymi. czytaj »
Porada id 5873 Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?
porady12 | 2017-12-18
Oświadczyny to duży stres dla mężczyzny. Większość panów planują tę chwilę przez wiele tygodni. Zazwyczaj obawiają się, czy pierścionek zaręczynowy spodoba się wybrańce i czy go przyjmie. Dlatego przez kupnem pierścionka warto dowiedzieć się kilku rzeczy. czytaj »
Porada id 5847 Pierwszy taniec młodej pary - jaki wybrać?
Kampanie | 2017-11-29
Ślub to niezwykłe wydarzenie w życiu wszystkich zaręczonych par. W ferworze przygotowań do tego ważnego dnia nie można zapomnieć o pierwszym tańcu - jednym z ważniejszych elementów przyjęcia weselnego. Radzimy więc jaki taniec wybrać, aby zapadł on w waszej pamięci i wszystkich zebranych gości. czytaj »
Porada id 5768 Oprawa muzyczna wesela - co warto wybrać, zespół czy DJ-a
Kampanie | 2017-09-18
Podczas planowania wesele, jednym z kroków o, który trzeba odpowiednio wcześnie zadbać jest wybór oprawy muzycznej. Wiele zespołów i DJ-ów ma napięte grafiki, dlatego warto wybrać oprawę muzyczną wcześniej. czytaj »
Porada id 5701 Dj czy orkiestra - kto rządzi na weselach w tym sezonie ślubnym?
porady12 | 2017-07-26
Wiadomo, że podstawą udanego wesela jest przede wszystkim muzyka, przy której bawią się goście. Do niedawna podstawą były orkiestry, lecz obecnie, poprzeczka wędruje coraz wyżej, wesela są organizowane w wytwornych miejscach, a Państwo Młodzi chcą dogodzić swoim gościom, dlatego decydują się na DJ, który jest w stanie zagrać muzykę w każdym języku i z każdego gatunku. czytaj »
Porada id 5697 Jak wybrać obrączki ślubne?
porady12 | 2017-07-24
Obrączki to symbol nierozerwalności świętego sakramentu małżeństwa. Te niewielkie elementy są częścią ogromnej ceremonii, która diametralnie zmienia życie nowożeńców. Jest to bowiem krok milowy w ich związku. Jak więc wybrać obrączki, by służyły długie lata? czytaj »
Porada id 5417 Sekrety sera żółtego
Gastrosfera | 2017-01-23
Ser żółty. Produkt, który znajduje się niemalże w każdej lodówce. Przysmak, który towarzyszy nam od śniadania, po obiad, na kolacji kończąc. Jest łatwo dostępny, a rzesza jego fanów jest niezwykle szeroka. Czy wiesz, że produkt ten posiada również swoje sekrety? czytaj »
Porada id 4041 Z miłości do słodkości…
slodki | 2015-01-29
Każdego roku, o tej samej porze przed sporą częścią zakochanych pojawia się wyzwanie – znalezienie idealnego prezentu walentynkowego. Co kupić bliskiej osobie z okazji Święta Zakochanych? Z pytaniem tym boryka się niemalże każdy – niezależnie od płci i stażu związku. Standardowo stawiamy na perfumy, bieliznę, gadżety w kształcie serc, a może tym razem warto byłoby osłodzić ten dzień swojej drugiej połówce? czytaj »
Porada id 3844 Uciekająca para młoda – z miasta w góry, czyli nowy trend w organizacji przyjęć weselnych
sferaprfoto | 2014-09-03
Moda na wesela stylizowane, z motywem przewodnim w tle, ustąpiła miejsca przyjęciom w naturalnej scenerii. Polacy coraz częściej decydują się na ucieczkę od miejskiego zgiełku w stronę ciszy, niewymuszonej formy przyjęcia, z pięknymi widokami w tle. Góry są miejscem, gdzie para młoda odnajduje to, co stanowi o udanym przyjęciu weselnym. czytaj »
Porada id 3762 Skutki antykoncepcji hormonalnej
ladycomp | 2014-03-20
"Chcę już dalej normalnie żyć… - czyli historia o tym, jak znikoma możliwość skutków ubocznych antykoncepcji potrafi zmienić życie". czytaj »
Znaleziono: 244