Podobne porady

Zimowa pielęgnacja skóry w 5 krokach

media | 2019-01-28 11:55

Zima to najbardziej wroga dla cery pora roku. Niskie temperatury, wiatr i zanieczyszczenia powietrza fatalnie odbijają się na jej kondycji. Wydawać by się mogło, że najlepszym sposobem jest uchronienie jej przed czynnikami zewnętrznymi w ciepłym domu. Nic bardziej mylnego! Centralne ogrzewanie jest dla skóry równie dużym zagrożeniem. Co można zrobić dla siebie właśnie teraz, aby zregenerować skórę? czytaj »

Znaleziono: 70
Samochód w śniegu Co warto mieć w samochodzie w zimę?
Iza_B | 2010-12-07
Zimą warunki na drodze bardzo szybko się zmieniają, a prawidłowy przebieg trasy zależy od pełnej sprawności i odpowiedniego wyposażenia samochodu. czytaj »
Jesień Jak dbać o cerę jesienią i zimą?
Iza_B | 2010-11-25
W okresie jesiennym i zimowym nie musimy używać bardzo tłustych kremów ani tym bardziej rezygnować z silnych zabiegów estetycznych. Przestrzeganie kilku podstawowych zasad zimowej pielęgnacji, pozwoli cieszyć się ładną cerą przez cały rok. czytaj »
Opona Czy warto kupować opony zimowe? Przy jakich warunkach pogodowych są one naprawdę skuteczne?
Poradopedia.pl | 2010-11-25
Zależy od klimatu - jeżeli mieszkamy w miejscu, gdzie zima jest długa, przez wiele dni utrzymuje się temperatura poniżej 7 stopni... czytaj »
Kaloryfer Jak odpowietrzyć kaloryfery?
mittal | 2009-10-27
Jeżeli jeden z kaloryferów przestaje grzać, to prawdopodobnie się zapowietrzył. Sprawdź jak go odpowietrzyć. czytaj »
Samochód w śniegu Jak radzić sobie z mrozem?
Poradopedia.pl | 2009-01-07
Zima może dać się we znaki, zwłaszcza kiedy łapie mróz. Przeczytaj parę porad o tym jak zadbać o swój komfort i zdrowie, kiedy temperatura mocno spada poniżej zera. czytaj »
Samochód w śniegu Jak dbać o samochód w zimie podczas mrozów?
Poradopedia.pl | 2009-01-07
Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na komfort trzymania samochodu w garażu, a nawet jeśli, to przecież samochód nie będzie stał... czytaj »
Zepsuty telefon Jak chronić sprzęt elektroniczny w zimie na mrozie?
Poradopedia.pl | 2009-01-07
Niskie temperatury mogą zaszkodzić także urządzeniom elektronicznym, a przede wszystkim urządzeniom przenośnym, takim jak telefony komórkowe, odtwarzacze mp3, aparaty cyfrowe czy komputery przenośne. czytaj »
Jak być zdrowym i nie chorować?
mittal | 2008-03-26
zawsze rano jedz śniadanie jeżeli nie wchodzisz wyżej niż na 3 piętro, przejdź się po schodach tam gdzie możesz dotrzeć... czytaj »
Czy warto kupować opony zimowe? Przy jakich warunkach pogodowych są one naprawdę skuteczne?
miras | 2007-10-28
A ja cały rok jeżdżę na letnich i wydaje mi się, że tylko w roku jest kilka takich dni, kiedy... czytaj »
Zaczynam dopiero przygodę z nartami. Jakie narty wybrać?
mittal | 2006-12-28
Lepiej najpierw spróbuj na wypożyczonych. Posprawdzasz różne modele i później kupisz sobie to co najbardziej będzie Ci odpowiadać. czytaj »
Znaleziono: 70