Podobne porady

Zimowa pielęgnacja skóry w 5 krokach

media | 2019-01-28 11:55

Zima to najbardziej wroga dla cery pora roku. Niskie temperatury, wiatr i zanieczyszczenia powietrza fatalnie odbijają się na jej kondycji. Wydawać by się mogło, że najlepszym sposobem jest uchronienie jej przed czynnikami zewnętrznymi w ciepłym domu. Nic bardziej mylnego! Centralne ogrzewanie jest dla skóry równie dużym zagrożeniem. Co można zrobić dla siebie właśnie teraz, aby zregenerować skórę? czytaj »

Znaleziono: 76
Usta Spierzchnięte usta? Jak dbać o usta w zimie
Poradopedia.pl | 2013-02-15
Oblizywanie się, picie i jedzenie na mrozie to najczęstsze przyczyny pierzchnięcia ust. Z naszej porady dowiesz się, co robić a czego unikać, aby temu zapobiec. czytaj »
Pies w śniegu Jak ochronić psa przed mrozem?
Poradopedia.pl | 2013-01-24
Twojemu psu zimą może być tak samo jak Tobie, dlatego powinieneś dobrze zabezpieczyć go przed mrozem. Pomogą Ci w tym nasze wskazówki. czytaj »
Kichający mężczyzna Co jeść, aby wzmocnić odporność?
Poradopedia.pl | 2013-01-24
Zima sprzyja przeziębieniu i grypie, dlatego warto w tym okresie szczególnie o siebie dbać. Oprócz odpowiedniego ubrania, ważna jest także właściwa dieta. W naszej poradzie znajdziesz naturalne produkty, których jedzenie uchroni Cię przed infekcją lub pomoże w walce z nią. czytaj »
Herbata z cytryną Gorące napoje - przepisy na zimę
Poradopedia.pl | 2013-01-08
Przedstawiamy kilka ciekawych przepisów na rozgrzewające napoje, w sam raz na zimowe wieczory. czytaj »
Pomyśl o zakwaterowaniu na zimowy urlop
inplusPR | 2012-12-31
Zbliża się czas zimowych wyjazdów. Polacy coraz częściej decydują się na aktywne spędzanie tego czasu. Jazda na nartach czy snowboardzie to coraz popularniejsze zajęcia urlopowiczów. Poszukując pensjonatu, warto zwrócić uwagę na standard zakwaterowania. czytaj »
Opona na oblodzonej drodze Bezpieczna jazda na oblodzonej drodze
Poradopedia.pl | 2012-12-27
Zimą należy zachować szczególną ostrożność na drodze, dostosowując jazdę do panujących warunków. Z naszej porady dowiesz się jak uniknąć problemów na śliskiej nawierzchni. czytaj »
Auto, motocykl i zima
M_K | 2012-12-10
Choć zima rozpoczęła się już na dobre, nie wszyscy kierowcy są na nią gotowi. Odpowiednie przygotowanie auta i motocykla do sezonu zimowego zapewnia nie tylko dobre samopoczucie, ale przede wszystkim bezpieczeństwo na drodze. Dlatego też warto zadbać o przegląd pojazdu, konserwację i właściwe przechowanie akcesoriów czy części motoryzacyjnych, które przydadzą się dopiero na wiosnę. czytaj »
Jak dbać o cerę po 30 roku życia?
Poradopedia.pl | 2012-08-21
Nasza skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji od najmłodszych lat. Jednak szczególną troską powinniśmy ją objąć po przekroczeniu trzydziestego roku życia. czytaj »
Pryszcze Peeling kawowy - jak zrobić?
Poradopedia.pl | 2012-07-23
Chcesz samemu zrobić peeling kawowy? Obejrzyj zamieszczony filmik jak tego dokonać. czytaj »
Cellulit Jak się pozbyć cellulitu i ujędrnić biust?
Poradopedia.pl | 2012-07-22
Chcesz dowiedzieć się jak zwalczyć cellulit i ujędrnić biust? Obejrzyj film z Panią Kingą Rusin i dowiedz się jak panie powinny pielęgnować swoje ciało, aby jak najdłużej było piękne. czytaj »
Znaleziono: 76