Podobne porady

Zimowa pielęgnacja skóry w 5 krokach

media | 2019-01-28 11:55

Zima to najbardziej wroga dla cery pora roku. Niskie temperatury, wiatr i zanieczyszczenia powietrza fatalnie odbijają się na jej kondycji. Wydawać by się mogło, że najlepszym sposobem jest uchronienie jej przed czynnikami zewnętrznymi w ciepłym domu. Nic bardziej mylnego! Centralne ogrzewanie jest dla skóry równie dużym zagrożeniem. Co można zrobić dla siebie właśnie teraz, aby zregenerować skórę? czytaj »

Znaleziono: 70
Auto, motocykl i zima
M_K | 2012-12-10
Choć zima rozpoczęła się już na dobre, nie wszyscy kierowcy są na nią gotowi. Odpowiednie przygotowanie auta i motocykla do sezonu zimowego zapewnia nie tylko dobre samopoczucie, ale przede wszystkim bezpieczeństwo na drodze. Dlatego też warto zadbać o przegląd pojazdu, konserwację i właściwe przechowanie akcesoriów czy części motoryzacyjnych, które przydadzą się dopiero na wiosnę. czytaj »
Jak dbać o cerę po 30 roku życia?
Poradopedia.pl | 2012-08-21
Nasza skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji od najmłodszych lat. Jednak szczególną troską powinniśmy ją objąć po przekroczeniu trzydziestego roku życia. czytaj »
Pryszcze Peeling kawowy - jak zrobić?
Poradopedia.pl | 2012-07-23
Chcesz samemu zrobić peeling kawowy? Obejrzyj zamieszczony filmik jak tego dokonać. czytaj »
Cellulit Jak się pozbyć cellulitu i ujędrnić biust?
Poradopedia.pl | 2012-07-22
Chcesz dowiedzieć się jak zwalczyć cellulit i ujędrnić biust? Obejrzyj film z Panią Kingą Rusin i dowiedz się jak panie powinny pielęgnować swoje ciało, aby jak najdłużej było piękne. czytaj »
Przepisy prawa Odszkodowanie za upadek na nieodśnieżonym chodniku
Poradopedia.pl | 2012-01-29
Ucierpiałeś w wyniku upadku na nieodśnieżonym chodniku? Jeśli zarząd dróg, spółdzielnia mieszkaniowa lub zarządca kamienicy nie dopełnili obowiązku odśnieżania chodników, Ty możesz domagać się odszkodowania. czytaj »
Karetka pogotowia Ferie zimowe z dzieckiem - pierwsza pomoc
Poradopedia.pl | 2012-01-25
Ferie zimowe to czas, w którym dzieci szczególnie narażone są na różnego rodzaju wypadki. Stłuczenie, skręcenie czy złamanie - warto wiedzieć, jak udzielić dziecku pierwszej pomocy. czytaj »
Pryszcze Jak ukryć pryszcze?
Poradopedia.pl | 2012-01-16
Z pryszczami zmaga się wiele osób, zwłaszcza młodych. Trudno pozbyć się uciążliwych krost tak od razu, z pewnością łatwiej można je ukryć. Przedstawiamy sposoby, dzięki którym taki zabieg jest możliwy. czytaj »
Kichający mężczyzna Jak dbać o zdrowie zimą?
Poradopedia.pl | 2012-01-06
Zimą powinniśmy szczególnie zadbać o własne zdrowie. Podpowiadamy co robić, aby nie dać się przeziębieniom i grypie. czytaj »
Samochód w śniegu Jak przygotować samochód do zimy?
Poradopedia.pl | 2011-12-05
Przeczytaj naszą poradę, a dowiesz się jak przygotować samochód do nadchodzącej zimy. czytaj »
Kobiece nogi Jak przygotować się do depilacji laserowej?
Poradopedia.pl | 2011-12-05
Decydując się na depilację laserem, warto odpowiednio się do niej przygotować. Przeczytaj naszą poradę, a uzyskasz na ten temat cenne wskazówki. czytaj »
Znaleziono: 70