Podobne porady

Zimowa pielęgnacja skóry w 5 krokach

media | 2019-01-28 11:55

Zima to najbardziej wroga dla cery pora roku. Niskie temperatury, wiatr i zanieczyszczenia powietrza fatalnie odbijają się na jej kondycji. Wydawać by się mogło, że najlepszym sposobem jest uchronienie jej przed czynnikami zewnętrznymi w ciepłym domu. Nic bardziej mylnego! Centralne ogrzewanie jest dla skóry równie dużym zagrożeniem. Co można zrobić dla siebie właśnie teraz, aby zregenerować skórę? czytaj »

Znaleziono: 70
Porada id 3683 Jak zimą zadbać o świeże powietrze w kuchni
Sfera | 2013-12-05
Wietrzenie mieszkania zimą powoduje znaczne wychłodzenie pomieszczeń i straty energii cieplnej. Z drugiej strony codzienne czynności, takie jak gotowanie, powodują powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Jak zatem zadbać o świeżość w mieszkaniu? Znaleźliśmy złoty środek. czytaj »
Trawnik Jak zadbać o trawnik po zimie
Poradopedia.pl | 2013-05-07
Zima pożegnała nas na dobre, a więc można zabrać się za naprawianie szkód wyrządzonych przez nią w ogrodzie. Sprawdź, jakie zabiegi pielęgnacyjne wykonać, by zregenerować trawnik. czytaj »
Buty z nubuku Czym usunąć sól z butów?
Poradopedia.pl | 2013-02-28
Sól wysypywana zimą na chodniki działa niszcząco na nasze buty i jest przyczyną pojawiania się na nich brzydkich, białych zacieków. Na szczęście można się ich pozbyć, stosując proste domowe sposoby. czytaj »
Jak nie dać się chorobie?
inplusPR | 2013-02-20
On nie może podnieść się z kanapy, najmłodsi zostawiają chusteczki w całym domu, a Ty opuszczasz kolejne dni w pracy, opiekując się wszystkimi pomimo gorączki? Tylko w drugim tygodniu stycznia grypę złapało 215 tysięcy Polaków, czyli średnio 30,5 tysiąca osób dziennie. W jaki sposób zawczasu uchronić się przed chorobą? czytaj »
Usta Spierzchnięte usta? Jak dbać o usta w zimie
Poradopedia.pl | 2013-02-15
Oblizywanie się, picie i jedzenie na mrozie to najczęstsze przyczyny pierzchnięcia ust. Z naszej porady dowiesz się, co robić a czego unikać, aby temu zapobiec. czytaj »
Pies w śniegu Jak ochronić psa przed mrozem?
Poradopedia.pl | 2013-01-24
Twojemu psu zimą może być tak samo jak Tobie, dlatego powinieneś dobrze zabezpieczyć go przed mrozem. Pomogą Ci w tym nasze wskazówki. czytaj »
Kichający mężczyzna Co jeść, aby wzmocnić odporność?
Poradopedia.pl | 2013-01-24
Zima sprzyja przeziębieniu i grypie, dlatego warto w tym okresie szczególnie o siebie dbać. Oprócz odpowiedniego ubrania, ważna jest także właściwa dieta. W naszej poradzie znajdziesz naturalne produkty, których jedzenie uchroni Cię przed infekcją lub pomoże w walce z nią. czytaj »
Herbata z cytryną Gorące napoje - przepisy na zimę
Poradopedia.pl | 2013-01-08
Przedstawiamy kilka ciekawych przepisów na rozgrzewające napoje, w sam raz na zimowe wieczory. czytaj »
Pomyśl o zakwaterowaniu na zimowy urlop
inplusPR | 2012-12-31
Zbliża się czas zimowych wyjazdów. Polacy coraz częściej decydują się na aktywne spędzanie tego czasu. Jazda na nartach czy snowboardzie to coraz popularniejsze zajęcia urlopowiczów. Poszukując pensjonatu, warto zwrócić uwagę na standard zakwaterowania. czytaj »
Opona na oblodzonej drodze Bezpieczna jazda na oblodzonej drodze
Poradopedia.pl | 2012-12-27
Zimą należy zachować szczególną ostrożność na drodze, dostosowując jazdę do panujących warunków. Z naszej porady dowiesz się jak uniknąć problemów na śliskiej nawierzchni. czytaj »
Znaleziono: 70