Jest ratunek dla firm z sektora MŚP, które dotąd nie miały łatwego dostępu do praktycznej wiedzy biznesowej!

AgnieszkaG  |   |  + 1  |  Ocena: (głosy: 0)

Większość firm korzysta z poczty elektronicznej w celach biznesowych, niemal połowa ma swoje strony internetowe, a ponad 50% firm korzysta z łączy szerokopasmowych. Jednak nadal większość małych i średnich przedsiębiorstw traktuje komputery jak zaawansowane maszyny do pisania.

Wiedza społeczeństwa na temat biznesowego wykluczenia cyfrowego MŚP jest szczątkowa. Podstawową przyczyną wykluczenia jest brak odpowiedniej wiedzy biznesowej wśród pracowników i kadry zarządzającej MŚP, a nie - jakby mogło się wydawać - brak środków finansowych czy ograniczenia w dostępie do technologii. Właściciele małych i średnich przedsiębiorstw nie mają doświadczenia w posługiwaniu się Internetem i nie są zainteresowani rozwiązaniami, których zalet nikt im nie uświadomił. Jak bardzo odmieniłoby się ich życie gdyby mieli dostęp do praktycznej wiedzy rynkowej „za kliknięciem myszki”. Małe i średnie przedsiębiorstwa stanowią trzon polskiej gospodarki. Jeżeli każda z nich mogłaby działać efektywniej, wyzwoliłyby się ogromne pokłady produktywności. Jak zatem wyzwolić te ogromne pokłady produktywności tkwiące w sektorze MŚP?

Rozwiązaniem tego problemu może być innowacyjny serwis internetowy boomway.pl. Serwis boomway.pl powstał na bazie projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, którego celem jest poprawa rentowności firm z sektora MŚP oraz optymalizacja ich kosztów. Serwis boomway.pl jest jedynym w Polsce internetowym doradcą biznesowym dla firm z sektora MŚP. Użytkownik Serwisu otrzymuje szybko i wygodnie obiektywną wiedzę w postaci analizy, jak zrealizować cele biznesowe swojej firmy.

Na przełomie ostatnich lat w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw zachodzą zmiany technologiczne i ekonomiczne a także zmiany w mentalności przedsiębiorców, choć te ostatnie zachodzą bardzo powoli. Te zmiany wymuszają na firmach szybsze, bardziej inteligentne działanie, wspierane wiedzą biznesową. O ile dużym korporacjom łatwo jest taką wiedzę kupić, o tyle mali przedsiębiorcy nie zawsze mogą sobie na to pozwolić. Myślę, że serwis boomway.pl rozwiązuje ten problem.

Autor: Agnieszka Gugała

Polecane strony

Internetowy doradca biznesowy dla MŚP - boomway.pl
Serwis www.boomway.pl podniesie rentowność Twojej firmy i ograniczy koszty jej funkcjonowania. Już dziś załóż swoje konto! Z okazji premiery Serwisu korzystaj bezpłatnie przez miesiąc z możliwości jakie daje innowacyjny internetowy doradca biznesowy!

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 1
~piotr | 2011-01-20 10:58
wreszcie ktoś się zainteresował nami......

Oferta finansowa

Skorzystaj online z szerokiej oferty produktów finansowych z renomowanych instytucji.

Zobacz kalkulatory