dokumenty

Zobacz kalkulatory

Znaleziono: 4
Porada id 4809 Jak zabezpieczyć ważne dokumenty i cenne przedmioty?
SferaPRT | 2016-02-09
Oprócz typowych zabezpieczeń domu, takich jak antywłamaniowe drzwi i okna, warto pomyśleć też o ochronie jego wyposażenia. Często staje się ono łatwym celem nie tylko dla włamywaczy, ale też nieuczciwych gości czy współpracowników, którzy stale przebywają w naszym domu. Jak zatem skutecznie zabezpieczyć cenne przedmioty i istotne dokumenty przed dostępem osób niepowołanych? czytaj »
Odcisk dłoni Kradzież tożsamości - poznaj zagrożenia
Poradopedia.pl | 2013-03-19
Kradzież tożsamości to coraz częstsze i niezwykle groźne zjawisko. Złodzieje, aby dostać Cię do Twoich danych osobowych stosują przeróżne metody. Poznaj zagrożenia z tego wynikające oraz sposoby zabezpieczania się przed nimi. czytaj »
Jak długo przechowywać dokumenty?
Poradopedia.pl | 2012-05-31
Masz problem z uporządkowaniem najważniejszych dokumentów? Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak długo przechowywać umowy, świadectwa, faktury, dowody wpłat - co możesz wyrzucić, a czego nigdy nie powinieneś się pozbywać. czytaj »
Jest ratunek dla firm z sektora MŚP, które dotąd nie miały łatwego dostępu do praktycznej wiedzy biznesowej!
AgnieszkaG | 2011-01-17
Według badań przeprowadzonych w 2009 r. 93% firm z sektora MŚP posiada komputery, a 90% dostęp do Internetu. Jak zatem wygląda wykorzystanie przez nich posiadanych zasobów do wspierania procesów biznesowych? czytaj »
Znaleziono: 4