tabletki antykoncepcyjne

Znaleziono: 10
Tabletki antykoncepcyjne a ciąża
dunia82 | 2007-02-22
Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych można praktycznie od razu zajść w ciążę - zazwyczaj po ok. 7 dniach od kiedy powinnismy rozpocząć... czytaj »
Brałam tabletki przez cały rok, później miałam przerwę - zmianę tabletek przez 1,5 miesiąca, teraz znowu biorę. Czy jest ryzyko zajścia w ciążę?
trinity | 2007-02-11
W czasie przerwy, gdy nie bierzesz tabletek to jak najbardziej możesz zajść w ciążę nawet szybciej niż wcześniej podobnież. Jeżeli... czytaj »
Jesli jestem niepełnoletnia, to czy mogę iśc do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne z pewnosćią że mi je przepisze? Co powinnam zrobić? Pomóżcie! Dziękuje;-)
dunia82 | 2007-02-06
Powinnien przepisać, ale pewności to Ci nie dam. Czasami jest tak, że najpierw musisz zrobić najpierw cytologię zanim dostaniesz receptę... czytaj »
chciałabym zacząć stosować tabletki antykoncepcyjne, problem polega na tym że mój ojciec chorował na raka i w związku z tym boję się czy jeżeli zacznę stosować tabletki ryzyko chroby nie wystąpi też u mnie.
mittal | 2007-01-31
Czy tabletki powodują raka? I tak i nie. Prawda leży po środku. Są pewne typy nowotworów, które przyspieszają rozwój guzów... czytaj »
Czy tabletki antykoncepcyjne mogą być szkodliwe dla zdrowia?
dunia82 | 2007-01-21
Tak, oczywiście że może. Częściej może dochodzić do stanów zapalnych pochwy, świądu, pieczenia, upławów. Kobiety, które miały też wcześniej problemy... czytaj »
Zapomniałam wziąść jedną tabletkę. Czy mogę zajść w ciążę?
gnommy21 | 2007-01-21
Jeżeli od czasu, kiedy należało wziąć tabletkę minęło mniej niż 12 godzin, zażyj od razu pominięta tabletkę, a następną w... czytaj »
Czy podczas przerwy 7-dniowej między tabletkami antykoncepcyjnymi też jestem zabezpieczona?
daisy05 | 2006-12-14
Tak, jesteś zapezpieczona w czasie 7-dniowej przerwy. Jeżeli natomiast przerwę przedłużysz, może od razu wystąpić owulacja. czytaj »
Zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne. Od kiedy jestem w pełni zabezpieczona?
zaba | 2006-12-14
Jeżeli rozpoczynamy przyjmowanie tabletek od pierwszego dnia cyklu, to jesteśmy zabezpieczone już od pierwszego dnia brania. Jeżeli wezmiemy trochę później... czytaj »
Czy można zajść w ciążę karmiąc ciągle piersią?
trinity | 2006-09-08
Prawdopodobieństwo jest, ale nie jest ono duże. Jeżeli nie chcesz zajść w ciążę, to lepiej zabezpieczajcie się - są nawet tabletki... czytaj »
Czy mogę zajść w ciążę biorąc tabletki antykoncepcyjne?
trinity | 2006-09-05
Jeżeli są właściwie zażywane, tzn. o właściwych porach to ryzyko jest prawie równe zero - ok. 0,01%. Dobre są też... czytaj »
Znaleziono: 10