dni niepłodne

Znaleziono: 13
Śluz szyjkowy – silne uwarunkowanie płodności
ladycomp | 2013-01-15
Śluz szyjkowy jest równie silnym uwarunkowaniem płodności co fakt zachodzącej owulacji. Jego obserwacja, choć wymaga systematyczności, jest dość łatwa i może ją wykonywać niemal każda kobieta. czytaj »
Antykoncepcja - skuteczność, co wybrać Kalendarzyk dni płodnych - naturalna antykoncepcja
Poradopedia.pl | 2012-10-10
Wiele kobiet, z pewnych względów nie chce lub nie może stosować sztucznej antykoncepcji. Wówczas z pomocą przychodzą naturalne metody, do których należy kalendarz dni płodnych. Kalendarzyk ten jest też nieoceniony dla par, które starają się o dziecko. czytaj »
Owulacja - kalendarz Dni płodne i owulacja - pytania i odpowiedzi
ladycomp | 2012-04-03
Owulacja jest postrzegana jest jako tajemniczy proces - większość z nas nie czuje kiedy ona następuje, nie czujemy w tym czasie nic szczególnego, nie widzimy żadnych zewnętrznych zmian. Co to jest owulacja? Czy może wystąpić podwójnie? W szukaniu odpowiedzi pomaga nam prof. dr hab. n. med. Jan Kotarski, specjalista: ginekolog-położnik z wieloletnią praktyką. czytaj »
Dni płodne - co powinnaś wiedzieć
ladycomp | 2011-09-24
Myślisz, że możesz zajść w ciążę jedynie przez 2-3 dni w miesiącu? Uważaj! Plemniki - sprawcy zapłodnienia, są w stanie przeżyć w organizmie kobiety znacznie dłużej, niż mogłoby się wydawać. I choć kobieta jest płodna zaledwie przez 4% swego życia, co jest niewielkim procentem, to jednak zabezpieczaniu się przed niechcianą ciążą poświęcamy sporo czasu. Poznajemy metody antykoncepcji, staramy dopasować je do siebie, swojego organizmu i stylu życia. czytaj »
mialam okres 15 grudnia i zastanawiam sie kiedy mam dni nieplodne?
foxy18 | 2007-01-07
Przesyłam link do kalkulatora dni płodnych i niepłodnych: czytaj »
chciałabym sie dowiedziec czy to prawda ze 2 dni przed miesiaczka mozna uprawiac seks ? i kiedy sa dni niepłodne jesli okres dostalam 31.12
zaba | 2007-01-02
2 dni przed miesiączką są dni niepłodne, choć powinnaś pamiętać, że sperma jeszcze do 2 dni utrzymuje się w pochwie... czytaj »
chodzi mi o dni niepłodne nie umiem policzyć mam okres co 27 dni ostatnio mialam 17 sierpnia
lula78 | 2006-09-09
Dni prawdopodobnie niepłodne masz od 1 do 8 dnia cyklu. Dni płodne od 9 do 16 dnia cyklu. Dni niepłodne... czytaj »
Czy zaufać ulotkom od tabletek antykoncepcyjnych na ktorych jest napisane, ze działają one już od pierwszego dnia? Czy podczas brania tabletek powinniśmy uważać w dni płodne?
mittal | 2006-08-20
Jeżeli jest taka informacja na ulotce, że działają od pierwszego dnia, to tak powinno być. Powinnaś tylko pamiętać o tym... czytaj »
Nie miałam miesiaczki cały lipiec i dostałam dopiero 1 sierpnia. Jak mam policzyć dni płodne i niepłodne? Czy mogłam zajść w ciążę, jeśli kochałam się 13 dnia cyklu?
zaba | 2006-08-19
Jeżeli okresy są nieregularne to tak naprawdę nie można być pewnym co do swoich dni płodnych i niepłodnych. Jeżeli to... czytaj »
Chciałam się dowiedzieć,czy jeżeli uprawiałam seks ze swoim chłopakiem na tydzień przed miesiaczką codziennie, to jaka jest mozliwość zajścia w ciażę?
zaba | 2006-08-08
Nie piszesz tutaj jaka jest długość Twojego cyklu oraz czy Twój okres jest regularny. Przy założeniu, że jest on 28-dniowy... czytaj »
Znaleziono: 13