dni płodne

Znaleziono: 25
Test ciążowy Czy jestem w ciąży?
Poradopedia.pl | 2013-05-07
Spóźniający się okres, niepokojące objawy, obawy po stosunku - wiele kobiet przynajmniej raz w życiu zastanawia się, czy przypadkiem nie jest w ciąży. Jak się upewnić? czytaj »
Śluz szyjkowy – silne uwarunkowanie płodności
ladycomp | 2013-01-15
Śluz szyjkowy jest równie silnym uwarunkowaniem płodności co fakt zachodzącej owulacji. Jego obserwacja, choć wymaga systematyczności, jest dość łatwa i może ją wykonywać niemal każda kobieta. czytaj »
Antykoncepcja - skuteczność, co wybrać Kalendarzyk dni płodnych - naturalna antykoncepcja
Poradopedia.pl | 2012-10-10
Wiele kobiet, z pewnych względów nie chce lub nie może stosować sztucznej antykoncepcji. Wówczas z pomocą przychodzą naturalne metody, do których należy kalendarz dni płodnych. Kalendarzyk ten jest też nieoceniony dla par, które starają się o dziecko. czytaj »
Owulacja - kalendarz Dni płodne i owulacja - pytania i odpowiedzi
ladycomp | 2012-04-03
Owulacja jest postrzegana jest jako tajemniczy proces - większość z nas nie czuje kiedy ona następuje, nie czujemy w tym czasie nic szczególnego, nie widzimy żadnych zewnętrznych zmian. Co to jest owulacja? Czy może wystąpić podwójnie? W szukaniu odpowiedzi pomaga nam prof. dr hab. n. med. Jan Kotarski, specjalista: ginekolog-położnik z wieloletnią praktyką. czytaj »
Cykle bezowulacyjne - jak je rozpoznać?
ladycomp | 2011-10-25
Wokół cykli bezowulacyjnych narasta wiele pytań i wątpliwości. Naukowcy twierdzą, że już po 25 roku życia mogą wystąpić cykle bezowulacyjne. Nie da się również ukryć, że brak owulacji lekarze postrzegają jako najczęstszą przyczynę żeńskiej niepłodności. Skąd kobieta może wiedzieć czy wystąpiła u niej owulacja czy też nie? czytaj »
Mity na temat kobiecego cyklu
ladycomp | 2011-10-11
Nie tylko wokół miesiączki krąży wiele mitów – także wiedza na temat kobiecego cyklu i zachodzących podczas niego procesów bywa niepełna. A przecież to co się dzieje wewnątrz nas dotyczy każdej kobiety. Poznajmy zatem i rozwiejmy pięć najbardziej popularnych mitów dotyczących cyklu menstruacyjnego. czytaj »
Dni płodne - co powinnaś wiedzieć
ladycomp | 2011-09-24
Myślisz, że możesz zajść w ciążę jedynie przez 2-3 dni w miesiącu? Uważaj! Plemniki - sprawcy zapłodnienia, są w stanie przeżyć w organizmie kobiety znacznie dłużej, niż mogłoby się wydawać. I choć kobieta jest płodna zaledwie przez 4% swego życia, co jest niewielkim procentem, to jednak zabezpieczaniu się przed niechcianą ciążą poświęcamy sporo czasu. Poznajemy metody antykoncepcji, staramy dopasować je do siebie, swojego organizmu i stylu życia. czytaj »
Antykoncepcja - skuteczność, co wybrać Metody antykoncepcji i ich skuteczność
lula78 | 2010-01-30
Antykoncepcją określamy wszelkie metody mające na celu zapobieganie niechcianej ciąży. Żadna z metod antykoncepcji nie jest w 100% skuteczna, dlatego warto jest wiedzieć jak najwięcej zanim wybierzesz metodę tą najbardziej optymalną dla Ciebie. czytaj »
Czy mogę zajść w ciążę 2 dni przed dniami płodnymi?
dunia82 | 2007-02-09
Tak, można zajść w ciążę tuż przed dniami płodnymi - bo raz - są to dni prawdpodobnie płodne, a po drugie to... czytaj »
Czy kochając sie dzień przed dniami płodnymi mogłam zajść w ciąże?
andy357 | 2007-02-04
Tak, ponieważ przed dniami płodnymi są dni prawdopodobnie płodne, a poza tym to nawet do 2 dni od stosunku może... czytaj »
Znaleziono: 25