Podobne porady

Czy jestem w ciąży? Spóźnia mi się miesiączka o 21 dni i mam straszną chęć na słodkie i kwaśne, a boję się że jestem a facet odszedł ode mnie miesiąc temu proszę o jakąś poradę Monika23

daisy05 | 2007-01-29 23:00

Myślę, że jest duże prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży - spóźnia Ci się sporo okres i masz objawy ciążowe. Lepiej napewno... czytaj »

Znaleziono: 228
Tampon Jak przyspieszyć lub opóźnić okres?
Poradopedia.pl | 2011-07-10
Chcesz opóźnić lub przyspieszyć miesiączkę? Przeczytaj naszą poradę, w której podpowiadamy jak to zrobić. czytaj »
Współżyłam z chłopakiem 2 dni przed miesiączką bez zabezpieczenia. Dostałam okres w spodziewanym terminie. Już mi się kończy(5 dzień) a ja nadal czuję kłucie podbrzusza po jednej stronie najczęsciej(albo sobie wmawiam... naczytałam się du
trinity | 2007-02-08
Wszystko możemy sobie wmówić. Także objawy ciąży. Ale najpewniej będzie jak wykonasz test ciążówy. Będziesz mieć wtedy pewność. czytaj »
Powiedzmy ze Kochalam sie z chlopakiem tydzien przed miesiaczka..po dwoch dniach prawie trzech dostalam okres..wczesniej niz zwykle..czy to normalne ? czy moge byc w ciazy ?
foxy18 | 2007-02-05
A czy nie zażywałaś żadnych środków wczesnoporonnych - np. Postinor? Jeżeli tak, to wszystko ok. czytaj »
Mam problem poniewaz ostatni okres mialam 27 grudnia w styczniu wogole nie mialam:(Zrobilam sobie juz 2 testy ciążowe i wyszly negatywne.Bola mnie bardzo piersi.Czy moge byc w ciazy??Czy to moze byc spowodowane stresem na studiach sesja???prosze pomozci
trinity | 2007-02-04
Może być to jak najbardziej związane ze stresem. Jeżeli zaś chodzi o testy ciążowe, to jeżeli niedawno robiłaś, to rzeczywiście... czytaj »
po niecalym miesiacu dostalam 5 dni wczesniej okres czy moge byc pewna ze nie jestem w ciazy ?
trinity | 2007-02-03
Czy nie było to spowodowane tym, że wzięłaś Postinor? Jeżeli tak, to wszystko jest w porządku i nie masz się... czytaj »
Jeżeli miałam okres 6 dni to czy od razu mogę pójść na basen?
dunia82 | 2007-02-01
Tak, możesz iść od razu. Nie ma do tego żadnych przeciwskazań. W czasie okresu też możesz chodzić, tylko powinno się... czytaj »
Jak mozna dokładnie wyliczyc kiedy dostanie się okres jesli np. załóżmydostałam okres 19 listopada to nastepny powinien wypasc 22 grudnia czy 17 grudnia? Jak to się liczy 3 dni do przodu czy trzy dni do tyłu? Proszę o szybka odpowiedz, z góry dz
dunia82 | 2007-01-29
Każda kobieta ma indywidualny cykl. Może on trwać 28 dni, a może też i 32 dni. Jeżeli trwa 28 dni... czytaj »
Kobieta - brzuch w biodrówkach Jak obliczyć dni płodne i niepłodne
foxy18 | 2007-01-15
Kiedy są dni płodne, a kiedy niepłodne? To proste - poznaj swój cykl miesiączkowy. czytaj »
Ciąża Jak się przygotować do cesarki?
Poradopedia.pl | 2020-10-27
O konieczności wykonania cesarki, możesz dowiedzieć się na długo przed porodem albo też w ostatniej chwili - zależy to od wielu czynników. Jeśli jesteś pewna lub masz przypuszczenia, że nie będziesz rodzić naturalnie - powinnaś się odpowiednio przygotować. czytaj »
Ciąża czy PMS?
ladycomp | 2011-11-08
Miesiączka się spóźnia, a ciebie nadzwyczaj mocno bolą piersi? Jesteś wyjątkowo rozdrażniona? Pierwsze objawy ciąży bardzo łatwo pomylić z objawami napięcia przedmiesiączkowego. Dlatego niezależnie od tego czy starasz się o dziecko, czy unikasz poczęcia, zanim wpadniesz w panikę bądź euforię, gdy spoźnia ci się okres – przeczytaj ten tekst. czytaj »
Znaleziono: 228