komputery

Znaleziono: 9
Dzieci w przedszkolu Ostatnie dni zgłoszeń do MegaMisji
KarolinaNowosielska | 2016-04-22
Szkoły podstawowe z całej Polski mają już tylko kilka dni na zgłoszenie świetlicy do MegaMisji. Nabór wniosków trwa do 29 kwietnia. Program edukacyjny Fundacji Orange uczy dzieci bezpiecznego i mądrego korzystania z technologii i wzbogaca ofertę zajęć świetlicowych. Inicjatywę wspiera i poleca aktorka Magdalena Kumorek. czytaj »
Laptop Nowy laptop - 5 rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę przy zakupie
Poradopedia.pl | 2013-10-26
Kiedy kupujesz nowy komputer nie zawsze wszystko co ważne znajdziesz w jego opisie. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przed zakupem? czytaj »
Kalendarz Jak zrobić zrzut z ekranu na macu?
lula78 | 2012-07-23
Jeżeli chcesz zrobić printscreen'a (zrzut z ekranu) na macbooku należy ... czytaj »
Plik RAR Jak rozpakować plik RAR?
Poradopedia.pl | 2011-03-24
Plik RAR to kolekcja zmagazynowanych plików w postaci skompresowanej. Jego nazwa pochodzi od rozszerzenia nazwy pliku pod jakim występuje czyli .rar. Aby wyodrębnić wszystkie dane, należy posłużyć się odpowiednim programem przeznaczonym do pracy z plikami RAR czytaj »
Logowanie Co zrobić kiedy dziecko jest uzależnione od komputera?
Poradopedia.pl | 2011-01-25
Komputer może być niekończącym się źródłem radości, ale też przyczyną wielu niebezpiecznych sytuacji i problemów. Szczególnie gdy chodzi o najmłodszych użytkowników. Spędzanie długiego czasu przed komputerem może bowiem doprowadzić do pogorszenia zdrowia, stanu psychicznego i relacji międzyludzkich. czytaj »
Komputer i internet w pracy Jak sprawdzić szybkość internetu?
Iza_B | 2010-12-22
Często przyczyną naszego niezadowolenia jest surfowanie po Internecie, a dokładnie szybkość z jaką możemy to robić. Najbardziej zauważalnym tego przykładem jest pobieranie wszelkiego rodzaju plików lub też oglądanie teledysków i filmów on-line. czytaj »
Komputer i internet w pracy Czego nie robić z komputerem?
Iza_B | 2010-11-24
Użytkownicy komputerów często nie zdają sobie sprawy z konsekwencji wywołanych niewłaściwym korzystaniem ze sprzętu. Jak uniknąć błędów, korzystając z komputera? Spróbuję na to pytanie odpowiedzieć. czytaj »
System operacyjny.
grah22 | 2007-12-04
Najczęściej używanym systemem jest windows. Jednak w firmach proponuję system operacyjny linux. Jest on o wiele stabilniejszy od windowsa(rzadziej... czytaj »
czy można podłączyć dwa komputery do jednego modemu? i jednocześnie korzystać z internetu???
rbrys | 2007-02-05
Oczywiście, że można tak podłączyć komputery aby można było dzielić jedno połączenie do internetu pomiędzy więcej komputerów - oczywiście sposób zależy... czytaj »
Znaleziono: 9