komputer

Znaleziono: 15
(bez nazwy) Jak chronić oczy przed komputerem?
Poradopedia.pl | 2020-11-17
Spędzasz długie godziny przed komputerem? Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się jak chronić oczy, aby nie doprowadzić do pogorszenia się wzroku. czytaj »
Porada id 6287 Naklejki na laptopa – przepis na komputer inny niż wszystkie
zuzamylo | 2019-05-29
Co jest najważniejsze przy wyborze laptopa? Z pewnością jego parametry i możliwości, które będą odpowiadać naszym potrzebom. W zależności od tego, czy jesteś grafikiem, programistą, czy zawodowym testerem gier komputerowych, z pewnością wybierzesz inny model. Tym jednak, co łączy większość tego typu sprzętów, jest zbliżony do siebie wygląd. Biała, srebrna lub czarna obudowa to podstawowy wariant kolorystyczny, dlatego ciężko mówić tutaj o jakiejkolwiek fantazji. Tymczasem wcale nie musi tak być. Zobaczcie, ile możliwości dają nam efektowne naklejki na laptopa! czytaj »
Praca na komputerze Odrobina dyscypliny w korzystaniu z przeglądarki WWW
Poradopedia.pl | 2013-05-27
Zdarza Ci się niepostrzeżenie marnować czas na licznych stronach internetowych, na które nawet nie miałeś zamiaru wchodzić? Możesz pomóc swojej silnej woli korzystając z prostego dodatku do przeglądarki Chrome. czytaj »
Biuro w domu Zdrowa i ergonomiczna praca przy komputerze
Poradopedia.pl | 2012-06-08
Jak powinno zostać urządzone funkcjonalne stanowisko, aby praca przy komputerze nie była męczarnią i jakie są sposoby niwelowania ewentualnych dolegliwości? czytaj »
Komputer i internet w pracy Jak przyspieszyć komputer?
Poradopedia.pl | 2012-03-09
Są różne sposoby na to, by przyspieszyć pracę komputera. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, skorzystaj z naszych wskazówek. czytaj »
Jak bezwzrokowo pisać na klawiaturze?
Poradopedia.pl | 2011-10-31
Chcesz szybko opanować bezwzrokowe pisanie na klawiaturze? Podpowiadamy, jak powinno wyglądać ułożenie palców i z jakich programów warto korzystać, aby zostać mistrzem klawiatury. czytaj »
Komputer i internet w pracy Jak wysłać faks z komputera?
Poradopedia.pl | 2011-01-27
Wysłanie faksu z komputera nie jest skomplikowaną czynnością. Postęp w dziedzinie Internetu pozwala zastąpić tradycyjne telekopiarki i wprowadza usługi zwane „faks przez Internet” lub „faks przez e-mail”. czytaj »
Komputer i internet w pracy Jak sprawdzić szybkość internetu?
Iza_B | 2010-12-22
Często przyczyną naszego niezadowolenia jest surfowanie po Internecie, a dokładnie szybkość z jaką możemy to robić. Najbardziej zauważalnym tego przykładem jest pobieranie wszelkiego rodzaju plików lub też oglądanie teledysków i filmów on-line. czytaj »
Komputer i internet w pracy Czego nie robić z komputerem?
Iza_B | 2010-11-24
Użytkownicy komputerów często nie zdają sobie sprawy z konsekwencji wywołanych niewłaściwym korzystaniem ze sprzętu. Jak uniknąć błędów, korzystając z komputera? Spróbuję na to pytanie odpowiedzieć. czytaj »
Dysk twardy Backup - po co robić kopię zapasową swoich plików?
Poradopedia.pl | 2009-03-21
Awaria komputera, działanie wirusa lub nasze błędne i nieświadome działania mogą łatwo doprowadzić do utraty naszych osobistych plików. czytaj »
Znaleziono: 15