Podobne porady

Kiedy się badać - profilaktyczne badania zdrowia

Poradopedia.pl | 2012-09-27 12:53

Badania profilaktyczne mogą uchronić przed wieloma poważnymi chorobami, dlatego regularne ich wykonywanie jest bardzo istotne. O tym, kiedy i jakim badaniom się poddać, przeczytasz w naszej poradzie. czytaj »

Znaleziono: 478
Badanie piersi Kiedy się badać - profilaktyczne badania zdrowia dla kobiet
Poradopedia.pl | 2012-09-25
Zapoznaj się z kalendarium badań profilaktycznych dla kobiet. Dzięki regularnym badaniom i poświęcaniu odpowiedniej uwagi swojemu ciału możesz uchronić się przed wieloma poważnymi chorobami. czytaj »
Badanie zdrowia mężczyzny Kiedy się badać - profilaktyczne badania zdrowia dla mężczyzn
Poradopedia.pl | 2012-09-25
Zapoznaj się z kalendarium badań profilaktycznych dla mężczyzn - pamiętaj, że mogą one uchronić Ciebie przed wieloma poważnymi chorobami, dlatego regularne ich wykonywanie jest bardzo istotne. czytaj »
Ciąża Jak się przygotować do cesarki?
Poradopedia.pl | 2020-10-27
O konieczności wykonania cesarki, możesz dowiedzieć się na długo przed porodem albo też w ostatniej chwili - zależy to od wielu czynników. Jeśli jesteś pewna lub masz przypuszczenia, że nie będziesz rodzić naturalnie - powinnaś się odpowiednio przygotować. czytaj »
Porada id 4818 Zdrowa na pełny etat, czyli jak przygotować lekkie i zdrowe posiłki do pracy
Gastrosfera | 2016-02-12
Dietetycy i trenerzy fitness przekonują nas, że odpowiednio zbilansowane posiłki w połączeniu z aktywnością fizyczną pozwolą nam osiągnąć upragnioną sylwetkę. Jednak jak w natłoku codziennych zajęć znaleźć czas na zdrowe gotowanie i regularne jedzenie? Z pomocą przychodzi najnowsza technologia. Z wielofunkcyjnym urządzeniem Thermomix® w szybki i prosty sposób przyrządzisz lekkie posiłki do pracy i już nigdy nie będziesz musiała sięgać po gotowe dania pełne zbędnych dodatków. czytaj »
Długie włosy Sen dla urody
kalut | 2015-07-30
Gdy czujemy, że wyglądamy dobrze, jesteśmy uśmiechnięte, pewne siebie i pełne energii. Piękno tkwi w systematycznej i sumiennej pielęgnacji, nawet najlepszy markowy kosmetyk nie zastąpi zrównoważonej diety i dobrze przespanych nocy. Oto kilka prostych zasad, które każdemu pozwolą czuć się atrakcyjnie. czytaj »
Badanie zdrowia mężczyzny Kolonoskopia - kiedy i dlaczego warto się zbadać
Poradopedia.pl | 2013-04-03
Z naszej porady dowiesz się, czym jest kolonoskopia i do kogo szczególnie adresowane jest to badanie. czytaj »
Jak dbać o cerę po 30 roku życia?
Poradopedia.pl | 2012-08-21
Nasza skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji od najmłodszych lat. Jednak szczególną troską powinniśmy ją objąć po przekroczeniu trzydziestego roku życia. czytaj »
Rak szyjki macicy
Poradopedia.pl | 2012-06-30
Na pytanie: "Co jest dla Ciebie najważniejsze?", większość z nas odpowiada: "Zdrowie". Niestety, jak pokazują statystyki - niewiele robimy, aby właściwie o nie dbać. Najlepszym tego przykładem jest wykonywanie badań cytologicznych. czytaj »
Pierwsza randka - para Randkowy savoir vivre
Poradopedia.pl | 2012-05-17
Marzysz o romantycznym spotkaniu ze swoją sympatią? Przeczytaj naszą poradę i poznaj zasady dotyczące zapraszania na pierwszą randkę, płacenia rachunków, wyboru menu i odwoływania spotkań. czytaj »
Mężczyźni i kobiety Aseksualizm – nowa orientacja?
Poradopedia.pl | 2012-02-13
Hetero-, homo-, biseksualizm - każde z tych pojęć jest nam dobrze znane. Pojawiło się jednak coś jeszcze - aseksualizm. Czy będzie nową, czwartą orientacją seksualną, tego nie wiadomo. Pewne jest to, że rośnie liczba osób identyfikujących się z tym pojęciem. czytaj »
Znaleziono: 478