Sen na najwyższym poziomie

Gastrosfera  |   |  + 1  |  Ocena: (głosy: 0)

Model Sergio został wykonany na bazie dwóch warstw sprężyn oraz zaawansowanej technologicznie pianki. Materac jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, którym zależy na zdrowym śnie.

Sergio to najwyższy model w rodzinie Comforteo - materac gwarantuje aż 31 centymetrów wygody. Wszystko za sprawą idealnie zrównoważonego wkładu, który zapewnia komfort odpowiadający kompletnym łóżkom kontynentalnych.

Podwójna moc sprężyn

Materac Sergio z kolekcji New Style od Comforteo, polskiego producenta materacy i łóżek tapicerowanych, to połączenie wysokiej jakości sprężyn oraz eleganckiego wykończenia. Ze względu na swoją wysokość model polecany jest m.in. osobom starszym oraz z problemami ruchowymi, ponieważ ułatwia codzienne wstawanie. Wyjątkowa wygoda materaca tkwi w jego wkładzie. Specjaliści stworzyli materac, który dorównuje komfortem użytkowania modnym na zachodzie łóżkom kontynentalnym. Połączenie niezwykłej sprężystości uzyskanej dzięki współpracy dwóch rodzajów sprężyn - kieszeniowych oraz bonellowych daje gwarancję zdrowych pleców. W górnej warstwie znalazły się sprężyny kieszeniowe.  Dzięki umieszczeniu ich w osobnych kieszonkach, każda z nich pracuje niezależnie, dopasowując się do kształtu ciała użytkownika. Ponadto, taki układ sprężyn niweluje efekt kołysania. Oznacza to, że jeśli osoba śpiąca obok zaczyna się poruszać lub zmienia pozycję podczas snu, my nie poruszamy się razem z nią. W dolnej warstwie materaca Sergio wykorzystano tradycyjny układ sprężyn bonellowych. Po obu stronach modelu oraz pomiędzy warstwami ze sprężyn zastosowano przekładki chroniące konstrukcję przed uszkodzeniami.

Materac Sergio od Comforteo posiada również warstwę lateksu. Zawiera on aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego, co oznacza, że jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików. Właściwości lateksu ograniczają możliwość rozwoju pleśni, grzybów oraz roztoczy. Ponadto, wiele punktów podparcia oraz elastyczność tej warstwy wspierają kręgosłup, dbając o wygodę snu i zdrowe plecy.

Bogactwo materiału

Dedykowany temu modelowi pokrowiec Kaszmir to dzianina o bardzo wysokiej gramaturze z zawartością wełny kaszmirowej - jednego z najdroższych surowców przędzalniczych na świecie. Dzięki temu materiał wydajnie kumuluje ciepło. Pokrowiec został również wzbogacony o piankę termoelastyczną, która dodaje mu miękkości. Materac Sergio to jednak nie tylko wysoki komfort snu. Podobnie jak w przypadku pozostałych materacy z kolekcji New Style od Comforteo, Sergio został wykończony z najwyższą dbałością o detale. Na krawędziach zastosowano białą lamówkę, a cały obwód obszyto elegancką tkaniną tapicerską pikowaną we wzór „karo”.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 1

Najnowsze porady