akwarium

Znaleziono: 4
Porada id 5217 Wodne królestwo w Twoim domu!
SferaPRT | 2016-09-24
Posiadanie akwarium jest wspaniałym i wciągającym hobby dla ludzi w każdym wieku, w tym również dla całej rodziny. Założenie swojego pierwszego zbiornika jest dużo prostsze, niż mogłoby się to wydawać. czytaj »
Porada id 5216 Podwodny świat na wyciągnięcie ręki - jak zostać akwarystą?
SferaPRT | 2016-09-24
Akwarystyka to doskonałe hobby zarówno dla najmłodszych, jak i dla całej rodziny. Aby jednak bez niepotrzebnych kłopotów dołączyć do grona akwarystów należy najpierw zakupić akwarium wraz z niezbędnym wyposażeniem technicznym. czytaj »
Porada id 5174 Akwarium - nowy trend wnętrz w stylu nowoczesnym
SferaPRT | 2016-08-31
Definicja słowa akwarium znacznie zmieniła się na przestrzeni kilkudziesięciu ostatnich lat. Kiedyś – często spotykany dodatek do nudnych, PRL-owskich wnętrz. Obecnie – jeden z najbardziej pożądanych elementów nowoczesnych loftów, przytulnych salonów oraz klimatycznych restauracji. Kreatywnych pomysłów na aranżację designerskiego akwarium nie brakuje. Sprawdź sam! czytaj »
Jak uniknąć glonów w akwarium?
Poradopedia.pl | 2012-05-26
Każdy akwarysta powinien wiedzieć, jak dbać o zbiornik z rybkami, aby nie pojawił się w nim nadmiar glonów. Jeśli jesteś posiadaczem akwarium, zobacz jak poradzić sobie z tym problemem. czytaj »
Znaleziono: 4