bezsenność

Znaleziono: 11
Choroba nie śpi
inplusPR | 2012-12-12
Według najnowszego sondażu CBOS połowa Polaków minimum raz w tygodniu śpi krócej niż sześć godzin na dobę, a dla 9 % jest to regułą. Lekarze ostrzegają, że tak mała ilość snu może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, w tym także udaru mózgu. czytaj »
Ból głowy Brak snu - jakie są skutki?
Poradopedia.pl | 2012-10-04
Nieprzespane noce zdarzają się każdemu z nas i nie ma w tym nic dziwnego, o ile występują sporadycznie i z uzasadnionych przyczyn. Problem pojawia się wtedy, gdy nie śpimy kilka lub kilkanaście dni z rzędu. czytaj »
Niewyspanie Niewyspanie - jak przetrwać dzień
Poradopedia.pl | 2012-10-01
Niewysypiając się w nocy, przez cały dzień będziesz zmęczony, senny i niechętny do wykonywania jakichkolwiek czynności. W takiej sytuacji powineneś robić wszystko, by dodać sobie energii i zmusić mózg do myślenia. czytaj »
Nie wysypiasz się? Zmień materac
inplusPR | 2012-09-19
Bezsenność, problemy z koncentracją oraz ciągłe uczucie zmęczenia – ich powodem może być wysłużony materac. Jeśli nie podpiera już właściwie naszego kręgosłupa, a wgłębienia powodują, że budzimy się zmęczeni – pora go zmienić! czytaj »
Jak poprawić jakość snu
inplusPR | 2012-05-21
Budzisz się w ciągu nocy lub wstajesz niewyspana? To znak, że już najwyższy czas zmienić podejście do snu. Wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad, aby poprawić jego jakość. czytaj »
Sen Jak szybko zasnąć?
Poradopedia.pl | 2011-08-10
Masz problemy z zasypianiem, nie możesz spać w nocy? Dowiedz się co zmienić i czego unikać, aby rozwiązać Twoje problemy. czytaj »
Sen Bezsenność - siedem sposobów na lepszy sen
Poradopedia.pl | 2010-03-01
Problemy z bezsennością? Poznaj parę naszych sposobów na lepszy sen. czytaj »
Sen Jaki powinien być materac, aby można się było na nim dobrze wyspać?
mittal | 2009-02-19
Właściwie dobrany materac nie może być ani zbyt miękki, ani przesadnie twardy. Musi przystosowywać się do kształtów ciała i ... czytaj »
Sen Jak się dobrze wyspać?
roman | 2008-09-06
Niewyspanie to nic przyjemnego: problemy z koncentracją, uczucie zmęczenia - trudno mówić o korzystaniu z życia. Wielu z nas czuje się wiecznie niewyspanymi, zrzucając to zazwyczaj na konieczność wczesnego wstawania do pracy czy szkoły. Jest to jednak tylko wymówka - poniżej zamieszczam parę wskazów czytaj »
Czy są jakieś naturalne sposoby na problemy ze snem?
gnommy21 | 2007-03-02
Spróbuj trochę odpocząć, wyjść na spacer do parku czy w inne miejsce gdzie nie będzie zbyt dużo ludzi. Wróć do... czytaj »
Znaleziono: 11