boże narodzenie

Znaleziono: 22
Porada id 7080 Jak zrobić bożonarodzeniowy bigos?
OCG | 2022-12-12
Bigos to danie trochę dzisiaj niedoceniane, w przeszłości cieszące się wielką sławą nie tylko kulinarną, ale i… literacką. Ze względu na swoją popularność nad Wisłą bywa określane mianem potrawy narodowej. Właśnie dlatego nie może zabraknąć go na świątecznym stole. czytaj »
Porada id 4644 Wsparcie w kuchni podczas Bożego Narodzenia
Gastrosfera | 2015-12-02
Aby zbliżające się święta były niezapomniane warto podjąć staranne przygotowania nieco wcześniej. Wyjątkową atmosferę zapewni uroczysta wieczerza. Jak zaplanować działania, by o niczym nie zapomnieć i móc w spokoju cieszyć się atmosferą Bożego Narodzenia? czytaj »
(bez nazwy) Jak świąteczne potrawy mogą wspomagać procesy odchudzania?
Admolto | 2013-12-05
Tradycyjne, klasyczne świąteczne potrawy z polskiej kuchni są nie tylko pyszne, ale także posiadają wysokie właściwości odżywcze. Co więcej spożywane w okresie świąt potrawy z powodzeniem mogą wspomagać procesy odchudzania! czytaj »
Choinka Boże Narodzenie Jaka choinka najlepsza - poradnik na zakupy
Poradopedia.pl | 2012-12-19
Choinka jest najważniejszym elementem świątecznego wystroju budującego klimat świąt Bożego Narodzenia w domu. Podpowiadamy czym kierować się podczas zakupów choinki. czytaj »
Jak elegancko ubrać choinkę?
Poradopedia.pl | 2011-12-12
Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało niewiele czasu, warto więc pomyśleć o wyborze choinki i odpowiednich dekoracji. Podpowiadamy, jak elegancko ubrać choinkę. czytaj »
Krzyk Jak przetrwać święta i nie zwariować?
Poradopedia.pl | 2011-12-09
Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia są zwykle bardzo nerwowe - sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, wybieranie prezentów. Podpowiadamy jak przetrwać święta i nie zwariować. czytaj »
Przepis na kapustę wigilijną z grzybami
Poradopedia.pl | 2011-12-07
Kapusta z grzybami to potrawa, której nie powinno zabraknąć na wigilijnym stole. Sposobów wykonania tego dania jest wiele, my przedstawiamy przepis z kuchni staropolskiej. czytaj »
Choinka Boże Narodzenie Jakie są zasady wręczania prezentów gwiazdkowych?
gnommy21 | 2010-12-09
Wręczanie prezentów możemy zorganizować po przełamaniu się opłatkiem i złożeniu sobie nawzajem życzeń, ale przed uroczystą kolacją. Pamiętaj! Aby nie... czytaj »
Co kupić na prezent swojemu mężczyźnie?
Poradopedia.pl | 2006-12-12
Zapraszamy do przeczytania propozycji naszych prezentów świątecznych. Mam nadzieję, że znajdzie się na niej coś, co spodoba się Twojemu facetowi... czytaj »
W jakich sklepach internetowych polecacie zakup prezentów świątecznych?
rbrys | 2006-12-08
Robiąc zakupy świątecznych prezentów dobrze jest korzystać ze sklepów, które biorą pod uwagę fakt wzmożonego ruchu w okresie świątecznym. Wiele... czytaj »
Znaleziono: 22