dofinansowanie

Znaleziono: 8
Porada id 7614 Na co zwrócić uwagę podczas ocieplania domu styropianem? Poradnik dla inwestorów
Admin | 2024-07-16
Ocieplenie ścian budynku to najbardziej popularny i efektywny sposób poprawy jego efektywności energetycznej. Odporność na wodę, która jest największym wrogiem termoizolacji, bezpieczeństwo i łatwość montażu, a przy tym korzystna cena sprawiają, że najczęściej używanym materiałem do termoizolacji ścian budynków jest styropian. Podpowiadamy, jak planując i instalując ocieplenie w ETICS ze styropianem, uniknąć najczęściej popełnianych błędów, zapewnić maksymalną efektywność i szybki zwrot kosztów tej inwestycji. czytaj »
Obliczanie podatku Dofinansowanie 2012 - czyli jak uzyskać dotacje unijną dla przedsiębiorców
Poradopedia.pl | 2012-07-24
W 2012 roku, podobnie jak w latach ubiegłych przedsiębiorcy mogą starać się o dotacje unijne. Podpowiadamy, co zrobić by taką pomoc otrzymać. czytaj »
dziecko z książką Wyprawka szkolna 2011 - jak uzyskać dofinansowanie?
Poradopedia.pl | 2011-07-28
Już niedługo zacznie się rok szkolny i co za tym idzie konieczność zakupu podręczników. W związku z tym, warto wiedzieć czy aby nie należy nam się jakaś pomoc ze strony państwa. Przeczytaj naszą poradę a dowiesz się więcej. czytaj »
Dowiedz się czy możesz pozyskać dla swojej firmy dofinansowanie z PO KL
AgnieszkaG | 2011-02-16
Możliwość korzystania z funduszy unijnych jest dla małych i średnich przedsiębiorców ogromną szansą i daje im duże perspektywy rozwoju oraz poprawy konkurencyjności. czytaj »
Jak założyć biznes bez posiadania kapitału?
dunia82 | 2007-02-11
Jeżeli jesteś zarejestrowany jako bezrobotny to możesz spróbować wziąć 12 tys. z PARP-u na otwarcie działalności. Zakładasz sobie stronę internetową... czytaj »
Witam, do jakiej instytucji należy napisać podanie wraz z projektem o dofinansowanie działań związanych z innowacyjnym nauczaniem? Czy taka opcja jest możliwa?
lula78 | 2007-02-04
Aby uzyskać dofinansowanie na projekt innowacyjny możesz zgłosić się do PARP (Państwowa Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości) w ramach Programu Ścieżki od... czytaj »
Czy od dofinansowania od wczasów stacjonarnych należy potrącić podatek dochodowy ?
lula78 | 2007-01-16
Tak, od dofinansowania na wczasy należy odliczyć zaliczkę na podatek dochodowy. Jeżeli zaś chodzi o składki na ZUS, to jeżeli... czytaj »
Jak uzyskać dofinansowanie na prowadzenie działalności gospodarczej z funduszy unijnych?
trinity | 2006-11-09
Są następujące programy do których możemy aplikować, aby uzyskać dofinansowanie na prowadzenie działalności gospodarczej w ramach sektora małych i średnich... czytaj »
Znaleziono: 8