kot

Znaleziono: 14
Porada id 5233 Zabawy z kotem
SferaPRT | 2016-09-29
Wielu z nas myśli, że koty najchętniej wylegują się na słońcu i są raczej nieskore do ruchu - nic bardziej mylnego! Zwierzaki te z zapałem uganiają się za piłeczkami, myszkami czy sznurkami. Tylko my, właściciele, możemy sprawić, że wspólna rozrywka okaże się niezapomnianą frajdą. Jakie zabawy są najciekawsze dla naszego pupila oraz jakich zabawek używać? czytaj »
Porada id 5171 Pielęgnacja kota
SferaPRT | 2016-08-31
Koty spędzają na pielęgnacji sierści 30% swojego czasu. Pomaga im to wyeliminować zanieczyszczenia i reguluje temperaturę ciała. Wpływa na łagodzenie poziomu stresu. Prawidłowa pielęgnacja decyduje nie tylko o urodzie naszego pupila, a przede wszystkim pomaga zachować jego zdrowie! czytaj »
Porada id 5105 Modne i praktyczne – transportery dla zwierząt od marki AQUAEL
SferaPRT | 2016-07-28
Transportery dla zwierząt powinny nie tylko być wygodne i praktyczne, ale przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo naszym pupilom. Produkty marki AQUAEL wyróżniają się dodatkowo wysoką jakością materiałów, solidnym i precyzyjnym wykonaniem, a także ciekawym designem. Modele są lekkie i komfortowe - zaprojektowane z myślą o wszystkich środkach transportu. czytaj »
Cztery łapy w czterech kątach, czyli jak dbać o czystość, gdy mieszka z nami pies lub kot
Sfera | 2013-04-16
Posiadanie czworonożnego przyjaciela to jedna z największych radości, jakich można doświadczyć w życiu. Z tym doborowym towarzystwem wiąże się jednak mały, ale bardzo dokuczliwy problem - sierść. A dokładniej – dużo sierści i to w każdym zakamarku domu. Radzimy, jak się jej pozbyć! czytaj »
Dziecko z psem Alergie na zwierzęta - jaki zwierzak dla alergika?
Poradopedia.pl | 2012-12-07
Zwierzę w domu daje wiele radości, ale nie każdy może sobie pozwolić na posiadanie futrzanego przyjaciela. Z naszej porady dowiesz się, które zwierzaki nie powinny mieszkać pod jednym dachem z alergikiem. czytaj »
Kot 12 zwierząt domowych - które najlepsze dla Ciebie?
Poradopedia.pl | 2012-11-07
Zwierzę w domu daje dużo radości i satysfakcji, ale też wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i obowiązkami. Sprawdź, które ze zwierząt domowych najbardziej pasuje do Twoich oczekiwań i możliwości. czytaj »
Kot Jak rozpoznać płeć u kota?
Poradopedia.pl | 2012-06-07
W Twoim domu pojawiły się małe kotki? Z naszej porady dowiesz się, jak określić płeć zwierzaków. czytaj »
Jak rozpoznać koci katar?
Poradopedia.pl | 2012-02-16
Twój kot kicha, ma opuchnięte oczy, a może kuleje na łapkę? Nie lekceważ tych objawów i czym prędzej wybierz się z nim do weterynarza - być może jest to początek kociego kataru. czytaj »
Jak przyzwyczaić psa do kota?
Poradopedia.pl | 2011-10-21
Psy i koty ogólnie się nie lubią. Jeśli jednak mieszkają razem pod jednym dachem, warto próbować je pogodzić i sprawić, aby się zaakceptowały i zaprzyjaźniły. Co zrobić, żeby przyzwyczaić psa do kota - przeczytaj naszą poradę. czytaj »
Jak oswoić kota?
Poradopedia.pl | 2011-09-10
Koty, podobnie jak psy są ulubionymi pupilami ludzi. Ci jednak nie zawsze wiedzą jak oswoić kotka przygarniętego ze schroniska czy z ulicy. Podpowiadamy co robić, aby kot poczuł się pełnowartościowym członkiem rodziny. czytaj »
Znaleziono: 14