motocykl

Znaleziono: 5
Auto, motocykl i zima
M_K | 2012-12-10
Choć zima rozpoczęła się już na dobre, nie wszyscy kierowcy są na nią gotowi. Odpowiednie przygotowanie auta i motocykla do sezonu zimowego zapewnia nie tylko dobre samopoczucie, ale przede wszystkim bezpieczeństwo na drodze. Dlatego też warto zadbać o przegląd pojazdu, konserwację i właściwe przechowanie akcesoriów czy części motoryzacyjnych, które przydadzą się dopiero na wiosnę. czytaj »
Stunt motocyklowy - co to takiego?
Poradopedia.pl | 2012-05-25
Marzy Ci się wyczynowa jazda na motocyklu. Przedstawiamy techniki stuntu oraz podpowiadamy, jak przygotować maszynę do wykonywania akrobacji. czytaj »
Gdzie można parkować jednoślady?
Poradopedia.pl | 2012-04-27
Jako użytkownik pojazdu jednośladowego, powinieneś wiedzieć w których miejscach wolno Ci pozostawiać motocykl. Z naszej porady dowiesz się, gdzie parkować jednoślad. czytaj »
Jak wybrać kask na motor?
Poradopedia.pl | 2012-03-12
Obowiązkowym elementem wyposażenia każdego motocyklisty jest kask. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy jego wyborze. czytaj »
Nauka jazdy Jak zrobić prawo jazdy kat. A?
Poradopedia.pl | 2011-05-11
Zastanawiasz się nad zrobieniem prawa jazdy kat. A? Pospiesz się, wkrótce wchodzą w życie nowe przepisy o kierujących pojazdami. czytaj »
Znaleziono: 5