opalanie

Znaleziono: 9
Porada id 6339 Z plaży do gabinetu – jak podtrzymać efekt wypoczętej skóry?
media | 2019-07-31
W czasie urlopu i tuż po nim czujemy się olśniewająco. Wyglądamy jak milion dolarów dzięki wypoczętej skórze i zdrowej złotej opaleniźnie. Niestety często po powrocie z wakacji następuje szybki odwrót i nasza skóra wygląda gorzej niż przed urlopem. Poszarzała, zmęczona, często przesuszona i z dodatkowymi zmarszczkami. Dlaczego tak się dzieje? Jak podtrzymać „wakacyjny look”, a jednocześnie zniwelować negatywne skutki ekspozycji skóry na słońce? Odpowiadamy na to pytanie razem z dr Elżbietą Młyńską – Krajewską z Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski w Kołobrzegu, która jest w tej dziedzinie prawdziwym ekspertem – w końcu Klinika znajduje się nieopodal plaży… czytaj »
Porada id 6311 Zabiegi medycyny estetycznej a słońce – czy to bezpieczne?
media | 2019-07-01
Piękna pogoda i wakacyjny nastrój (który z resztą udzielił się już chyba wszystkim) sprawiają, że chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu i wygrzewamy się w ciepłych promieniach słońca. Wiele kobiet zastanawia się czy latem powinno wykonywać się jakiekolwiek zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Razem z ekspertem – dr Elżbietą Młyńską-Krajewską, Dyrektorem Medycznym Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski w Kołobrzegu – wyjaśniamy jakie zabiegi możemy bezpiecznie wykonywać latem. czytaj »
Porada id 6309 Nie chcesz rezygnować z opalania? Podpowiadamy, jak zabezpieczyć skórę!
media | 2019-06-28
Powszechnie wiadomo, że wielogodzinne wylegiwanie się na słońcu nie jest dobre dla naszej skóry. Bez odpowiedniej ochrony bezpieczny czas ekspozycji skóry na działanie promieni słonecznych to zaledwie 20 minut – to tyle co poranny spacer z psem czy wyjście do sklepu. Nie oznacza to jednak wcale, że słońca musimy unikać jak ognia. Wystarczy odpowiednia ochrona i możemy trochę powygrzewać się na plaży… Bo w końcu czy jest coś przyjemniejszego i coś co lepiej ładuje nas pozytywną energią? czytaj »
Porada id 5705 Poradnik wakacyjny: jak bezpiecznie i zdrowo korzystać ze słońca?
media | 2017-07-27
Zasady prawidłowego i zdrowego opalania powinien znać każdy, kto wybiera się na urlop. Warto te reguły zapamiętać także spędzając czas w mieście. Dlaczego? To wszystko dla naszego zdrowia! O tym jak korzystać ze słońca opowiada dr Ewa Rybicka z kliniki Estetica Nova. czytaj »
Porada id 5698 Jak chronić blizny i znamiona przed słońcem?
media | 2017-07-24
Lato to okres, w którym z przyjemnością czerpiemy energię ze słońca, ciesząc się wysoką temperaturą i lekką opalenizną. Jeśli jednak naszą skórę pokrywają znamiona lub blizny, musimy pamiętać o odpowiedniej ochronie. Opalanie tych wrażliwych fragmentów ciała może skutkować poważnymi problemami estetycznymi i zdrowotnymi. czytaj »
Opalanie się na plaży Nie przesadzaj ze słońcem - rak skóry atakuje!
Poradopedia.pl | 2013-07-26
Lato w pełni, a więc doskonały moment na to, aby poprzebywać nieco dłużej na świeżym powietrzu i przy okazji ładnie się opalić. Korzystaj z kąpieli słonecznych, ale rób to z głową. czytaj »
Krem do opalania Helioterapia – leczenie słońcem
Poradopedia.pl | 2012-05-05
Możliwości na poprawę własnego samopoczucia, zdrowia i wyglądu jest wiele. Jedną z metod, która korzystnie wpływa na cały nasz organizm jest helioterapia, czyli leczenie słońcem. czytaj »
Krem do opalania Jak się ładnie i bezpiecznie opalić na słońcu?
Poradopedia.pl | 2011-06-15
Lubisz zażywać kąpieli słonecznych? Zapoznaj się ze wskazówkami jak opalać się bezpiecznie cieszyć się ładną opalenizną. czytaj »
Krem do opalania Krem do opalania - jak wybrać?
Poradopedia.pl | 2011-05-24
W okresie letnim należy odpowiednio zadbać o swoją skórę, która wystawiona jest na działanie promieni słonecznych. Każdy z nas ma inną karnację i potrzebuje dla niej odpowiedniej ochrony. Jak wybrać odpowiedni krem, aby uniknąć oparzeń podczas opalania? czytaj »
Znaleziono: 9