pajączki

Znaleziono: 6
Porada id 6170 Usuwanie naczynek laserem Asclepion Quadro Star Pro Yellow
media | 2018-12-20
Rozwój technologii w medycynie estetycznej nie ustaje ani na chwilę. Dzięki temu dziś o wiele łatwiej pozbyć się nie tylko blizn trądzikowych, ale i typowych dla skóry naczyniowej i nasilających się zimą naczynek oraz rumienia. Odkąd w leczeniu tych zmian stosuje się laser Asclepion Quadro Star Pro Yellow, jest ono jeszcze skuteczniejsze. czytaj »
Porada id 5945 Pokaż nogi na wiosnę! Pozbądź się pajączków i żylaków
media | 2018-03-23
Ciężkie, opuchnięte nogi, pajączki, wreszcie żylaki – problemy z niewydolnością żylną to nie tylko problem estetyczny, to wyraźny sygnał, że praca żył nie przebiega tak, jak powinna. Zbyt późna reakcja może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych, dlatego lepiej nie lekceważyć tego typu zmian w obrębie nóg. Zima to doskonały okres na leczenie pajączków i żylaków – im szybciej zostanie rozpoczęte, tym lepsze efekty przyniesie. czytaj »
Porada id 5866 Rozszerzone naczynka - Jak się ich pozbyć na zawsze?
Kampanie | 2017-12-14
Rozszerzone naczynka na twarzy to ogromny problem kosmetyczny - szpecą i powodują spadek samooceny osoby dotkniętej tą przypadłością. Ale nie tylko naczynka na twarzy prowadzą do kiepskiego samopoczucia - także fioletowe nitki na udach, łydkach i pośladkach skutecznie uprzykrzają życie. A można się ich pozbyć skutecznie i stosunkowo szybko. Jak? czytaj »
Porada id 5761 Zaczerwienienia i pajączki? Te zabiegi pomogą pozbyć się problemu
media | 2017-10-26
Cera naczynkowa wymaga specjalnej pielęgnacji, jednak nawet najlepsze kosmetyki nie zawsze chronią przed tworzeniem się szpecących pajączków. Czy można pozbyć się pękających naczynek? Dr Andrzej Eberhardt z Kliniki Femmed, specjalista chirurgii ogólnej i chirurg naczyniowy, podpowiada, na jakie zabiegi zwrócić uwagę. czytaj »
Kobiece nogi Problemy z naczynkami - pajączki
Poradopedia.pl | 2011-06-14
Borykasz się z "pajączkami" na skórze? Zapoznaj się ze wskazówkami jak pielęgnować cerę naczynkową i pozbyć się przykrej dolegliwości. czytaj »
Kobiece nogi Jak poradzić sobie z pękającymi naczynkami?
vbn765 | 2010-10-10
Jeżeli masz problem z pękającymi naczynkami, warto zastanowić się już teraz jak zadbać o swoją skórę i nie dopuścić do powstawania nowych pajączków. czytaj »
Znaleziono: 6